Muzycy VARIUS MANX oskarżeni o MOLESTOWANIE I ZNĘCANIE PSYCHICZNE!

Siostra Moniki Kuszyńskiej- Marta oskarżyła muzyków grupy Varius Manx o molestowanie seksualne i psychiczne. Ofiarą była wokalistka popularnej grupy oraz jej siostra. Teraz muzycy wydali oświadczenie.

Oskarżenia

Oskarżenia Marty Kuszyńskiej zbiegły się z jubileuszem obchodzonym przez grupę Varius Manx. Siostra wokalistki napisała, że towarzyszyła grupie w trasach koncertowych i była zarówno świadkiem, jak i ofiarą bulwersujących zachowań muzyków wobec jej siostry Moniki:

Nie potrafię zapomnieć jak okrutnie męska część zespołu ( mam na myśli stały skład) traktowała moją siostrę, jak jeszcze była jego częścią oraz po wypadku samochodowym spowodowanym przez lidera zespołu, w konsekwencji którego moja siostra jeździ na wózku.

Marta Kuszyńska dalej wyjaśniała:

Znęcanie psychiczne, molestowanie było na porządku dziennym. Byłam tego świadkiem, jak również ofiarą. Kiedy jesteś ofiarą i poznajesz swoich muzycznych idoli, nawet do głowy ci nie przychodzi ocena ich zachowania(…)Za dużo widziałam i sama przeżyłam. Niech mój post będzie przestrogą, dla wszystkich którzy widzą tylko piękne plakaty, zdjęcia z koncertów i blichtr.

Oświadczenie muzyków

Muzycy grupy Varius Manx odnieśli się do oskarżeń Marty Kuszyńskiej. Napisali w swoich mediach społecznościowych:

Zostaliśmy już w związku z tym przez wielu z Was osądzeni i skazani. Wyjaśnienie i tłumaczenia nic nie dadzą. Wiemy jak to działa, wiemy jaki jest społeczny odbiór tego typu oskarżeń, wiemy, że żyją swoim niezależnym życiem(…) Toksyczni oprawcy. To o nas. Mocne słowa.

Muzycy wyjaśniali, że Marta Kuszyńska nie jeździła z nimi w trasy koncertowe. Nie wiedzą ska takie oskarżenie przez nią kierowane. Pisali:

Pani Marta rzuciła tylko błotem. Bo pomyślała sobie, że może. Podobno ku przestrodze naiwnych, młodych dziewczyn pełnych ideałów.

Czy będzie kolejna odpowiedź Marty Kuszyńskiej na wyjaśnienie muzyków? Jak sądzicie?

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Varius Manx

Komentarze