Muzyk Ozzy Osbourne odwołuje koncerty! ZMAGA SIĘ Z POWAŻNĄ CHOROBĄ!

Muzyk Ozzy Osbourne odwołuje koncerty! ZMAGA SIĘ Z POWAŻNĄ CHOROBĄ! Artysta wydał specjalne oświadczenie, w którym przeprosił fanów i odniósł się do swojego stanu zdrowia.

 

 

Muzyk Ozzy Osbourne odwołuje koncerty! Cierpi z powodu poważnej choroby. 

Jakiś czas temu Ozzy Osbourne ujawnił, że zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Muzyk dodał, że walczy również z innymi problemami zdrowotnymi. 71-letni piosenkarz rockowy ogłosił to w ekskluzywnym wywiadzie dla Good Morning America.

 

 

To dla nas wszystkich ogromne wyzwanie – mówił w trakcie rozmowy z dziennikarzem znany rockman. 

 

Okazuje się, że legendarny muzyk nie jest obecnie w stanie koncertować z powodu coraz większych problemów zdrowotnych.

 

 

 

Zobacz również:Zrozpaczona kobieta płakała w centrum miasta! ZOBACZ REAKCJĘ LUDZI!

 

 

Ozzy Osbourne odwołał wszystkie swoje koncerty w ramach trasy „No More Tours 2”. Muzyk w swoim oświadczeniu wyznał, że ma za sobą bardzo trudny rok. Informacja pojawiła się na Twitterze artysty 18 lutego 2020 roku. 

 

Jestem wam bardzo wdzięczny, że byliście tacy cierpliwi, bo miałem g**wniany rok. Niestety aż do kwietnia nie dam rady dotrzeć na leczenie do Szwajcarii, a potrwa ono od 6 do 8 tygodni.

 

Nie chcę rozpoczynać trasy koncertowej, a potem anulować występów w ostatniej chwili, ponieważ to byłoby po prostu nieuczciwe wobec fanów. Wolę, żeby już teraz otrzymali zwrot pieniędzy, a kiedy wybiorę się na trasę po Ameryce Północnej, wszyscy, którzy kupili bilet na te koncerty, będą pierwszymi, którzy będą mogli kupić bilety na nowe terminy – czytamy w oświadczeniu rockmana.

 

 

Źródło: Twitter

Sprawdź również: ZWROT ws. 10-letniego Ibrahima! Jego ojciec okazał się…

Komentarze