Nagła ŚMIERĆ w rodzinie królewskiej! To były ostatnie słowa księżnej!

Meghan Markle ostatnimi czasy jest nieustannie obserwowana przez paparazzich. 

Jej mąż, książę Harry jest tym faktem zdruzgotany. Zupełnie nie może sobie poradzić z ciekawskimi dziennikarzami. Zarówno on, jak i jego brat William z przerażeniem wspominają to, co przeżywała ich matka. Księżna Diana zawsze była na pierwszych okładkach gazet, wszędobylscy reporterzy zawsze wiedzieli, gdzie przebywa. To okrutne polowanie zakończyło się tragedią latem 1997 roku. Wtedy Diana wraz z ukochanym uciekała przed tłumem paparazzich. Nagle ich samochód rozbił się w tunelu. Niedługo po tym księżna zmarła w szpitalu. Wyszło na jaw, że jeszcze przed śmiercią zdążyła przekazać starszemu synowi coś bardzo ważnego. 

Okazało się, że Diana Spencer bardzo troszczyła się o syna i jego przyszłość. Bardzo wcześnie przekazała mu istotną lekcję, choć William miał zaledwie kilkanaście lat. Wówczas Diana mówiła o jego przyszłej żonie, że powinien ją jak najlepiej poznać, zanim zdecyduje się na coś więcej. Książę William widocznie wziął sobie rady matki do serca. W ten sposób stara się chronić żonę i dzieci przed mediami najlepiej, jak tylko może. 

Nieco gorzej idzie to księciu Harry’emu. Zarówno on, jak i jego żona Meghan ostatnio praktycznie nie mają życia. Odkąd Markle tylko pojawiła się na brytyjskim dworze, wybuchło wokół niej olbrzymie zainteresowanie. W związku z tym dziennikarze prześcigają się w wyszukiwaniu nowych szczegółów z życia jej oraz jej rodziny. Dlatego jej mąż coraz bardziej się niecierpliwi i zapowiada, że nie zamierza przepychać się z mediami, bo jego mama za takie gierki przypłaciła życiem. 

Prawdopodobnie ta różnica między braćmi stała się również powodem ich domniemanego konfliktu. Zdaniem wielu William jest poirytowany tym, że Harry nie radzi sobie z natrętnymi dziennikarzami, przez co cierpi reputacja jego, Meghan oraz całego dworu. Ponadto starszy z braci miał obawiać się o to, czy Harry nie pospieszył się z poślubieniem Markle.

Osoba z otoczenia księcia wypowiedziała się na ten temat: 

William zajmował się medialnymi sprawami w sposób bardziej dojrzały i przemyślany – mówi w rozmowie z Daily Mail osoba z otoczenia księcia. Nie pozwolił, by stały się „psychodramatami” tak, jak ma to miejsce w przypadku Harry’ego.”

Miejmy nadzieję, że nikt z rodziny królewskiej nie zostanie tak skrzywdzony jak Diana Spencer. 

Komentarze