Najbardziej ROMANTYCZNE osoby! Te ZNAKI ZODIAKU szykują urocze WALENTYNKI!

znaki

Przedstawiamy najbardziej romantyczne znaki zodiaku. Jedno jest pewne- z nimi nie grozi ci nuda. W imię prawdziwej miłości potrafią się naprawdę poświęcić i zdobyć na urocze gesty. Walentynki z nimi to miłe zaskoczenie i niezapomniany dzień pełen wrażeń.

Poznaj 5 najbardziej romantycznych znaków zodiaku. Należą do nich:

 

1.Lew (23.07-23.08) potrafi kochać z ogromnym poświęceniem. Ceni sobie miłość nade wszystko, a dla drugiego partnera zawsze jest skory do poświęceń i kompromisów. Lew, choć zapracowany, zawsze znajdzie dla ukochanego czas, by przygotować obiad i siłę, by zrobić mu masaż. W miłości lwy są bardzo oddanymi partnerami.

 

2.Waga (23.09-22.10). To prawdziwy typ romantyka. W miłości kieruje się zrozumieniem i komunikacją. Uwielbia sprawiać przyjemność swojemu partnerowi. Dla Wagi nie ma czegoś takiego jak zbyt duże poświęcenie dla ukochanego. Zrobi wszystko, by był szczęśliwy. Wagi są empatyczne i nigdy nie pozwolą, by ich partner cierpiał.

 

3.Strzelec (22.11-21.12). Strzelce są mistrzami romantycznych gestów i niespodzianek, po których partnerowi dosłownie mięknie serce. Strzelec potrafi zdobywać i zatrzymywać przy sobie. Z nim walentynkowy wieczór z pewnością będzie należał do udanych i ciekawych.

 

4.Ryby(19.02-19.03).Gdy już się zakochają są bardzo oddane i romantyczne. Uwielbiają spacery w świetle księżyca, romantyczne kolacje oraz kąpiele z pianką i płatkami róż.

 

5.Rak (22.06-22.07). Raki są szalenie oddane swojemu partnerowi. Czują potrzebę bliskości i przytulania się. Rak jest w stanie nawet płakać ze szczęścia, gdy zaleje go fala miłości do partnera. Walentynki dla tego znaku zodiaku to ważne święto.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Na antenie RADIA ZROBIŁ COŚ NIEBYWAŁEGO! Słuchał tego cały kraj!

 

 

Źródło:magiaonet/pixabay

Komentarze