Najman chce NOWEJ zasady w walce MMA!

Marcin Najman vs Bonus BGC! Atmosfera się zagęszcza!

Do jednej z najgłośniejszych walk Fame MMA pomiędzy Marcinem Najmanem (1-4) a Bonusem BGC (0-3), dojdzie 26 października. Wszystko to podczas gali FAME MMA 5 w Trójmieście na Ergo Arenie. Marcin Najman najpierw proponował organziację dla jego osoby dwóch walk. Teraz wyszedł z propozycją dodania nowej zasady.

Marcin Najman opublikował w mediach społecznościowych filmik. Na nagraniu Najman proponuje Bonusowi BGC by zgodził się na dodanie do ich walki nowej możliwości. Chodzi o ciosy zadawane łokciami.

-Bonito, Bonus BGC, mam taką propozycję. Po dzisiejszym treningu doszedłem do takiego wniosku, żeby zaproponować ci, abyśmy zrobili tę walkę jak profesjonalni zawodnicy, czyli z łokciami. Ja wiem, że na FAME MMA nie ma łokci, ale może zgodziłbyś się, żebyśmy do naszej walki dołączyli tę technikę.

-Trenujesz z zawodowcami, w końcu jak zawodowiec wyglądasz, to może i reguły zrobimy zawodowe? Przecież jak mi takim łokciem przyłożysz, to mi głowa na pół pęknie. Bonito, zgódź się!” – powiedział Marcin Najman.

Komentarze