Natalia Siwiec przekazała bardzo przykre wieści. To już koniec z…

Natalia Siwiec przekazała właśnie bardzo przykre wieści, które na pewno zasmucą jej wiernych fanów. To już koniec z…

Królowa okładek

Zanim Natalia Siwiec została mamą, bardzo chętnie brała udział w rozbieranych sesjach i często mogliśmy ją oglądać na odważnych i kipiących seksem okładkach. Gwiazda powiedziała jednak dość! Wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy już Natalii w tego typu sesji. Modelka przyznaje, że odkąd na świecie pojawiła się jej córeczka Mia, ma już inne priorytety i na pewno nie zobaczymy jej nago!

koniec
Instagram

To koniec!

Mimo iż Natalia nadal pracuje jako modelka – bierze udział w różnych sesjach i kampaniach – na pewno nie zobaczymy jej już w tzw. pictorialu.

„Teraz już bym się nie rozebrała, absolutnie nie. Wiele poglądów mi się zmieniło odkąd Mia przyszła na świat. Patrzę na życie przez pryzmat tego, żeby jej było dobrze. Nie żałuję rzeczy, które zrobiłam. One się stały i sprawiły wiele dobrego w moim życiu, więc niczego bym nie cofnęła” – powiedziała w rozmowie z „Galą”.

To dramatyczna informacja dla wszystkich fanów Natalii, którzy oczekiwali, że już wkrótce zobaczą ją w kolejnej nagiej sesji. Wszystko wskazuje na to, że mogą raz na zawsze o tym zapomnieć.

koniec
Instagram
koniec
Instagram
koniec
IG

Źródło: Gala

Zdjęcia: Instagram

Komentarze