Natalia Siwiec UZALEŻNIŁA SIĘ od NARKOTYKÓW?! Zachwala ich działanie!

Natalia Siwiec regularnie zachwalania działanie narkotyków i korzyści z nimi związanych. Czy celebrytka popadła w zgubny nałóg? Dlaczego promuje uzależnienie?

Żar tropików

Natalia Siwiec jakiś czas temu postanowiła przeprowadzić się z zimnej Polski do gorących tropików. Celebrytka wybrała Meksyk, gdzie wcześniej wielokrotnie już bywała. Jej media społecznościowe wprost pękały w szwach od fotografii z rajskich plaż i egzotycznych widoków. Natalia Siwiec najwyraźniej w gorącym Meksyku czuła się jak u siebie. Dlatego też modelka postanowiła jeszcze bardziej zacieśnić więzy z egzotycznym krajem i zakupić w nim nieruchomość. Zdecydowała się na luksusową posiadłość w Tulum. Po wielu miesiącach oczekiwań i remontów Natalia Siwiec na początku tego roku wprowadziła się do nowego domu.

W szponach nałogu?

Natalia Siwiec wielokrotnie też zachwalała działanie narkotyków. Niedozwolonych substancji celebrytka używa na co dzień. Natalia Siwiec przekonywała, że narkotyki brane w odpowiednim towarzystwie i otoczeniu dobroczynnie działają na zdrowie psychiczne. Ostatnio tez posunęła się do szokującego stwierdzenia:

Świat byłby pełen jedności, miłości i zrozumienia”, gdyby każdy choć raz dał szansę twardym narkotykom.

Internauci oburzeni

Takie wywody celebrytki oburzyły niektórych jej obserwatorów. Fanka Natalii Siwiec odpowiedziała celebrytce:

Zastanawiasz się czasami nad tym, co opowiadasz? Sama otwarcie ostatnio pisałaś o psychodelikach i twardych narkotykach, a  nie przeszło ci przez myśl, że obserwują cię nastolatki, które mogą być w ciebie w pewnym stopniu wpatrzone, a potem będą chciały spróbować, bo przecież Natalia mówi, że wszystko jest dla ludzi?

Celebrytka wyjaśnia

Natalia Siwiec poczuła się w obowiązku odpowiedzieć na krytyczne słowa internautki. Napisała:

Psylocybina, MDMA czy LSD mają wspaniałe wyniki w leczeniu depresji i stanu pourazowego. Nie na własną rękę, ale na obecną chwilę to jest przyszłość psychiatrii. I tak uważam, że niektóre narkotyki powinny być legalne, kontrolowane przez jakiś urząd właśnie po to, by ludzie wiedzieli, co palą i biorą.

Źródło: Instagram/ Natalia Siwiec

Zdjęcie: Facebook/ Natalia Siwiec

 

Komentarze