Nic nie będzie już takie samo. Paweł Królikowski…

Rodzina Królikowskich ma coraz większe powody do zmartwień. Stan zdrowia aktora nie polepsza się. Stacja Polsat wyszła ze świetną inicjatywą, która może pomóc Królikowskiemu.

Nic nie wskazuje na szybki powrót Królikowskiego do zdrowia. W 2015 roku Paweł przeszedł poważną operację tętniaka mózgu. Dzięki szybkiej reakcji lekarzy aktor jest teraz z nami, lecz do dziś zmaga się z powikłaniami i problemami zdrowotnymi. Jego stan gwałtownie się pogorszył, dlatego stacja Polsat wpadła na genialny pomysł, który może przyspieszyć jego powrót do zdrowia.

Paweł Królikowski zasiada w jury kultowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zobaczymy go już w następnej edycji z powodu problemów zdrowotnych aktora. Z relacji bliskich wynika, że zaczyna mu się powoli poprawiać, lecz będzie on wymagać rehabilitacji. Planują przeprowadzić ją w Niemczech.

Mężczyzna nie musi się martwić o pracę. Okazuje się, że jego fotel w jury będzie cały czas na niego czekał.

Dla mojego męża to niezwykle ważne, że Nina Terentiew zostawiła mu otwarte drzwi do Polsatu. Świadomość, że w każdej chwili może wrócić do pracy, jest dla niego budująca – wyjawiła jego żona w rozmowie z „Fleszem”.

Polsat dla Królikowskiego!

Paweł może liczyć na wsparcie nie tylko fanów i kierownictwa stacji, ale także uczestników programu. Ostatnio pojawił się pomysł, by uczestnik, który wygra następny odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo”, przekazał całą kwotę na rehabilitację jurora. Co odcinek jeden zwycięzca, przekazuje 10 tys. zł na organizację charytatywną. W tym wypadku przeznaczona by była na leczenie aktora. Królikowscy mogą zatem spać spokojnie.

Komentarze