NIE ŻYJE bohater seriali „Ranczo” i „Miodowe lata”?!

Wstrząsająca wiadomość! Zginął ulubieniec milionów Polaków? To prawdziwy skandal…

Chyba każdy z nas zna takie produkcje jak „Ranczo” czy „Miodowe lata”. Hity  TVP i Polsatu zyskały fanów w całej Polsce. Ponadto wielu aktorów „Miodowych lat” zagrało w serialu TVP. Niestety w mediach pojawiły się informacje o śmierci bohaterów obu tych seriali.

Kilka milionów Polaków z uwagą śledziło losy bohaterów „Rancza”. Przez 10 lat serial ten był jednym z najchętniej oglądanych seriali. Wcześniej podobną popularnością cieszyły się „Miodowe lata”. Teraz media poinformowały, że nie żyje… 

…Tadeusz Norek. Jeden z głównych bohaterów „Miodowych lat”. Zgodnie z przekazem nieprawdziwej informacji Tadeusz Norek miał umrzeć na skutek zawału serca. Inny fake news mówił o śmierci znanego z „Ranczo” Arkadiusza Czerepacha. Sugerowano również, iż nie żyje sam aktor – Artur Barciś. Tę informację przekazano w formie artykułu prasowego. Sprawę skomentował sam aktor:

„To jest niepoważne. Osoby, które zamieszczają takie informacje w internecie, wiedzą, że ja mam rodzinę, ale mają to w nosie. To jest dla nich interes, bo więcej osób kliknie w ten materiał, a oni mają z tego pieniądze. To jest czysty biznes. Rodzina się zaniepokoiła, gdy zobaczyła tę informację. Na szczęście udało mi się wcześniej zawiadomić moją 82-letnią mamę, która gdyby się o tym dowiedziała od kogoś albo przeczytała, to mogłoby się źle skończyć. Moi znajomi dzwonili do mnie z płaczem i z ulgą słyszeli mój głos. Uwierzyli w te informacje. Wydaje mi się, że zamieszczanie takich informacji nie jest przestępstwem, ponieważ to nie była wiadomość, że Artur Barciś nie żyje, tylko że Tadeusz Norek nie żyje, czyli postać fikcyjna, co każdy sąd potraktuje jako żart. Nikt tego nie uzna za przestępstwo.” – komentuje obużony Barciś.

Komentarze