NIE żyje „najśmieszniejszy” aktor Świata według Kiepskich!

Wstrząsające informacje.” Nie żyje aktor Świata Według Kiepskich”

„Świat według Kiepskich” to kultowy serial,który znają praktycznie wszyscy Polacy. Produkcja bawi nieprzerwanie od 1999 roku. Serial Polsatu wyróżnił się na tle innych oryginalnością – dobrym a zarazem abstrakcyjnym poczuciem humoru. Niestety nie żyje „najśmieszniejszy” aktor produkcji. 

„Świat według Kiepskich” emitowany jest w telewizji Polsat już 20 lat! Serial swoją wysoką pozycję w rankingach oglądalności zawdzięcza genialnym aktorom odgrywającym główne role. Ponado wspomnieć należy o wątkach pobocznych z równie świetną obsadą. Niestety okazało się, że zmarł jeden z aktorów. Nie żyje…

Zapomniany przez wielu fanów aktor Kazimierz Ostrowicz, który wcielał się w rolę „Boryska”. Był postacią drugoplanową, jednak występował nawet w czołówce. Aktor zmarł aż 17 lat temu. Niestety wiele osób zapomniało o artyście. Nie wiadomo do końca nawet, gdzie jest jego grób. Aktorzy serialu wspominają Ostrowicza jako osobę ciepłą, życzliwą o nieprzeciętnym uroku osobistym.

„Borysek” w Świecie według Kiepskich był wścibski i małostkowi. Jego zachowanie bardzo bawiło widzów. Jak pamiętamy Borysek spiskował nawet przeciwko Ferdkowi Kiepskiemu. Ponadto bywał nieznośny dla Mariana Paździocha. Tego ostatniego uważał za wroga.

Aktor zmarł w 2002 roku. Pochowano go we Wrocławiu, na Cmentarzu Osobowickim. Będąc na miejscu warto odwiedzić grób sympatycznego aktora. Aktor poza Światem Według Kiepskich zagrał w ponad trzydziestu produkcjach. Występował także na deskach teatru.

Komentarze