Niedźwiedź nie wytrzymał i zaatakował tresera w cyrku! Wszystkiemu przyglądali się…

Niedźwiedź nie wytrzymał i zaatakował tresera! Wszystkiemu przyglądali się klienci, którzy akurat w tym dniu wybrali się do cyrku. Do przerażających scen doszło podczas występu cyrkowego w Ołońcu (Rosja).

Nikt nie przypuszczał, że ten wieczór stanie się koszmarem. Gdy treser próbował przeprowadzić niedźwiedzia po cyrkowej arenie, zwierzę zaatakowało mężczyznę. Jeden z widzów postanowił uwiecznić szokujące zdarzenie na nagraniu filmowym. Internauci są oburzeni. Apelują, by właściciele cyrków zaprzestali barbarzyńskich praktyk i przestali wykorzystywać niewinne zwierzęta ku uciesze innych osób. Użytkownicy sieci uważają, że zaszczute i zamknięte z dala od natury zwierzę próbowało się bronić.

Niedźwiedź cyrkowy zaatakował i zranił swojego trenera podczas występu w północnej Rosji. Film ukazuje scenę podczas której ogromne zwierzę rzuca się na mężczyznę, gryzie go w rękę, a następnie rzuca tresera na podłogę. Po chwili do zwierzęcia doskakują inni pracownicy cyrku, którzy zaczynają go kopać. Wiadomo również, że jeden z pracowników ogłuszył niedźwiedzia paralizatorem. 

Źródło: Youtube

Zobacz też: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Dziś na parkiecie zobaczymy LESZKA MILLERA! Zatańczy z wnuczką…

Zdjęcie: Youtube


 

Komentarze