Nieślubne DZIECKO! Wyciekła tajemnica brytyjskiej rodziny królewskiej!

Księżna Diana miała… nieślubną córkę. Media huczą od pogłosek!

Diana Spencer poślubiła księcia Karola 29 lipca 1981 roku. Uroczystość miała miejsce w Katedrze św. Pawła w Londynie i zyskała status ślubu stulecia. Później na świat przyszło dwóch synów: książę William i książę Harry. Księżna była znana ze swojej dobroci i troski o potrzebujących we wszystkich zakątkach świata. Dlatego też uważano ją za królową ludzkich serc. Paparazzi śledzili każdy jej ruch, dlatego też szybko dało się zauważyć kryzys w jej małżeństwie. Po tragicznej śmierci księżnej zaczęły wychodzić na jaw różne fakty z jej życia prywatnego. Nie brakowało też plotek i domysłów. Jedna z nich aktualnie wywołuje największe emocje.

Chodzi o trzecie dziecko Diany, które miało się począć jeszcze przed ślubem. Sama ta informacja wydaje się być nieprawdopodobna, lecz okoliczności tego zdarzenia są znacznie bardziej niewiarygodne.

Wszystko zaczęło się, gdy było wiadomo, że książę Karol poślubi młodą, piękną Dianę Spencer. Zanim miało do tego dojść, Królowa Elżbieta II zarządziła wykonanie badań płodności przyszłych małżonków. W tym celu pobrano jajeczko i nasienie i dokonano zapłodnienia. Po wszystkim próbki miały być zniszczone. Nie stało się tak.

Według pogłosek zapłodnione jajeczko zostało przez pomyłkę wszczepione w ciało innej kobiety. Ta z kolei miała nieświadomie nosić pierwsze dziecko książęcej pary. Owocem tego niezwykłego zdarzenia miała być dziewczynka, której nadano imię Sarah. Brytyjskie media donoszą, że dziecko wysłano do Stanów Zjednoczonych, czyli daleko od królewskiego tronu. Pałac Buckingham nie chce się nawet odnosić do tej sprawy. Pozostaje ona nierozwiązaną tajemnicą, na którą ciężko nawet znaleźć dowody.

Komentarze