NOWA partnerka Kuby Wojewódzkiego!34 lata młodsza.

Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę. Celebryta pochwalił się nowym związkiem z młodszą od siebie o 34 lata studentką medycyny.

Kuba Wojewódzki jest zakochany. We wczorajszym odcinku swojego talk-show król TVN-u po raz pierwszy opowiedział o swojej nowej partnerce. W ten sposób prezenter ostatecznie potwierdził plotki o rozstaniu z Renatą Kaczoruk.

We wczorajszym odcinku wystąpiły Agata Kulesza wraz Roksaną Węgiel. W rozmowie z pierwszym gościem, Kuba pochwalił się swoją ukochaną.

Co wiadomo o nowej dziewczynie Kuby Wojewódzkiego? 

Okazuje się, że ukochana celebryty ma 22 lata i studiuje medycynę:

„Rozmawiam z nią w nocy o trzustce. Będzie mnie miała z czego leczyć” – wyjawił Kuba.

Dopowiedział, że nie musi z nią oglądać starych filmów z lat 70. czy 80., takich jak „Lot nad kukułczym gniazdem” czy „Top Gun”, bo te przerobiła ze swoim ojcem:

„Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie” – skomentował Wojewódzki.

Zapytamy przez Agatę Kuleszę o to, czy ma dzieci, po chwili namysłu odparł, że jeszcze nie, choć wcześniej wyznał, że:

„Niedługo moje dzieci będą młodsze od mojej partnerki.”

Teraz tylko czekać, aż para pokaże się na następnym z branżowych iwentów.

Kuba Wojewódzki przez długi czas związany był z Anną Muchą. Był w jeszcze jednym poważnym związku Renatą Kaczoruk, lecz on trwał o wiele krócej. Nie wiadomo jednak ile romansów króla TVN-u nie zostało udokumentowanych. Swego czasu media donosiły o bliskich relacjach z Mają Sablewską, Malwiną Wędzikowską i Natalią Lesz, lecz celebryta w swojej biografii wyznał, że flirtował z Agnieszką Kaczorowską i Martą Żmudą Trzebiatowską. Kim jest tajemnicza 22- latka…?

Komentarze