Nowa prowadząca „Pytania na Śniadanie”! Prowadziła serwis informacyjny w „Nova TV”

Beata Tadla powraca do łask Telewizji Polskiej, a jej najnowszym wyzwaniem będzie rola prowadzącej w programie „Pytanie na Śniadanie”. Nieoficjalne źródła ujawniły, że dziennikarka będzie miała swojego partnera na ekranie, a będzie nim Tomasz Tylicki. To ogromna niespodzianka dla fanów, którzy od dłuższego czasu śledzili zmiany w „PnŚ”. Czy cieszycie się z jej powrotu do TVP?

Po przejęciu władzy przez nową koalicję rządową, jednym z priorytetów było „odpartyjnienie” Telewizji Polskiej i przywrócenie mediom publicznym wiarygodności. Te zmiany dotknęły nie tylko serwisy informacyjne, ale także programy „lifestylowe” w TVP. Ostatnie doniesienia wskazują na przetasowania w „Pytaniu na Śniadanie”, gdzie nowa szefowa, Kinga Dobrzyńska, zdecydowała się zakończyć współpracę ze wszystkimi dotychczasowymi prowadzącymi. Jej celem jest zapewnienie programowi „bezstronności”, co jednak wywołuje skrajne reakcje wśród widzów.

Pudelkowy informator z Telewizji Polskiej ujawnił, że do ekipy „Pytania na Śniadanie” dołączy Beata Tadla, a jej partnerem będzie doświadczony dziennikarz Tomasz Tylicki. Choć data debiutu nie jest jeszcze znana, to już teraz w mediach społecznościowych można zauważyć aktywność Tadli, która lajkuje posty na oficjalnym profilu programu oraz udziela się pod postami Tylickiego na Instagramie. To zapowiada ciekawe i dynamiczne show.

Beata Tadla to znana postać w polskim dziennikarstwie. W okresie rządów PiS była jednym z dziennikarzy zwolnionych z TVP. W latach 2012-2016 prowadziła główne wydanie „Wiadomości”, a także była gospodynią programu „Dziś wieczorem” w TVP Info w latach 2013-2016. Ponadto, regularnie pojawiała się w poniedziałkowych wydaniach „Kawy czy herbaty?”. Po odejściu z Telewizji Polskiej, Tadla podjęła pracę w stacji Nova TV, gdzie współprowadziła serwis informacyjny. Następnie związała się z Radiem Zet i Superstacją. W 2020 roku dołączyła do grona prowadzących internetowy program „Onet Rano”.

Tomasz Tylicki, z kolei, to doświadczony dziennikarz, konferansjer i lektor związany z różnymi stacjami telewizyjnymi – TVN, Polsatem i TVP. Od kilku lat jest związany z „Pytaniem na Śniadanie”, choć niejednokrotnie występował także w roli prowadzącego. Jego doświadczenie i charyzma są niewątpliwie atutem dla programu.

Czy Beata Tadla i Tomasz Tylicki spełnią oczekiwania widzów? Czas pokaże, jak nowa para poprowadzi „Pytanie na Śniadanie” i czy zdoła zdobyć sympatię widzów, dla których program ten stanowi ważną część poranka. Jedno jest pewne – zmiany w „PnŚ” wzbudzają duże emocje i z niecierpliwością oczekuje się debiutu nowych prowadzących.

Źródło: media

Jan Tomaszewski szczerze o zwolnieniu córki z TVP. „Wszystko przemija, jak moja kariera”

Komentarze