Nowe informacje o stanie zdrowiu TOMASZA LISA… BYŁO KRYTYCZNIE!

Tomasz Lis nie był w najlepszym stanie, gdy przyjechał do szpitala w Olsztynie? 

Jak wiadomo Tomasz Lis trafił do szpitala we wtorek. Tabloidy dzień później informowały, że jego stan jest bardzo ciężki, Hanna Lis na Twitterze wydała oświadczenie, w którym informuje, że wszystko jest pod kontrolą:

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy.

Gdy dziennikarka wydała oświadczenie, mężczyzna ponoć był w dobrym stanie. Potwierdził to informator Super Expressu, który stwierdził, że w środę Lis poczuł się o wiele lepiej niż w dzień poprzedni. Obecnie jest świadomy i wraca powoli do zdrowia. Niestety nie było tak od samego początku:

Dziennikarz w chwili przywiezienia do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie był  w stanie ciężkim.Jak się dowiedzieliśmy, miał problemy z oddychaniem. Trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie do wczoraj pozostawał – możemy przeczytać w tabloidzie.
Jaka była bezpośrednia przyczyna tego, że znalazł się w szpitalu? Lekarze, jak i rodzina milczą na ten temat. Sam dziennikarz nie komentuje swojego stanu zdrowia. Wiadomo, że mężczyzna jest bardzo aktywny w sieci, lecz dawno nie dodał nowego postu w mediach społecznościowych. Cała nasza redakcja życzy dziennikarzowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Komentarze