Nowy HIT ZENKA MARTYNIUKA! Internauci jednogłośnie stwierdzili: Jest lepsza niż „Przez Twe Oczy Zielone”

Zenek Martyniuk nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Gwiazdor postanowił wydać nową piosenkę. To właśnie ta piosenka będzie największym hitem tego Sylwestra.

Zenek Martyniuk zaskoczył wszystkich. Lider zespołu Akcent z zupełnie nową piosenką pod tytułem „Jola”. Na oficjalnym profilu zespołu na YouTube pojawił się teledysk do długo zapowiadanego utworu. Fani nie kryją wielkiego podziwu. Czyżby to był hit przyszłego Sylwestra?

Utwór „Jola” opowiada o tytułowej bohaterce, która wpadła w oko autorowi.  Z utworu możemy się dowiedzieć, że mężczyzna zakochał się w kobiecie od pierwszego wejrzenia. Niestety jedyne co o niej wie, to że ma na imię Jola, ponieważ podsłuchał, jak ktoś woła jej imię.

„Widziałem dziś na mieście ją. Świat jakby nagle piękniejszy się stał Zakochałem się. Gdy szła miastem, włosy rozwiewał jej wiatr. Jak słońce świeciła prosto w twarz. Przy niej mógłbym zmienić się” – śpiewa wokalista zespołu „Akcent”.

Piosenka ma wielki potencjał aby zostać sylwestrowym hitem. Pierwsi słuchacze utworu na YouTube nie kryją zdumienia. Ich zdaniem „Jola” jest lepsza niż piosenka „Przez Twe Oczy Zielone”.

Na YouTube nie brakuje komplementów i uznania dla legendy polskiego disco polo. Do tej pory klip obejrzało już prawie 135 tysięcy widzów, lecz wyświetlenia rosną z minuty na minutę. Fani są zachwyceni, szczególnie iż zespół zapowiedział premierę kolejnego singla.

„Super i oby więcej tego typu piosenek z zespołem na żywo. Ja nadal czekam na piosenkę wykonaną z Adamem Chrolą Nasza jest ta noc” – skomentował jeden z fanów.

Komentarze