Od SEKSU w szkolnej toalecie do ZABÓJSTWA.

Zdemoralizowana 17-letnia Jessica zdaje sobie sprawę ze swoich czynów. Biegli zbadali dziewczynę uwikłaną w okrutne zabójstwo w Słonne na Podkarpaciu. Stwierdzili, że jest poczytalna i może zeznawać przed sądem.

Nastolatkę diagnozowało 2 biegłych psychiatrów oraz psycholog. Badanie trwało aż cały dzień. To wystarczyło, by stwierdzić, że dziewczyna była poczytalna w chwili zabójstwa  i kontrolowała swoje zachowanie.

Ponoć badanie jej kompana (17-letniego Sebastiana) ma trwać aż cały miesiąc. To on jest głównym sprawcą zbrodni. Po badaniach prokuratura będzie mogła zamknąć śledztwo i skierować akt oskarżenia do sądu .

Do brutalnego zabójstwa doszło w kwietniu tego roku. Nastolatkowie poznali się w ośrodku wychowawczym. Przebywali wtedy na ucieczce z placówki. Zatrzymali się w domu partnera matki Jessiki. Tego wieczoru zajrzał tam sąsiad, Wojciech P. Gdy zrobiło się późno przy stole zostali tylko nastolatkowie i ofiara. Wtedy właśnie dziewczynie nie spodobały się odzywki mężczyzny. Jessica wniosła do domu siekierę i podała ją koledze. – Zabij go! – krzyczała. Sebastian bez zawahania zadał 38-latkowi 15 ciosów. Na koniec nastolatkowie załadowali resztki zwłok na taczkę. W nocy wywieźli je na koniec wsi i wrzucili do rowu.

Niedługo po tym chłopak i dziewczyna zostali zatrzymani i usłyszeli od prokuratora zarzut zabójstwa. W trakcie przesłuchania oboje przyznali się do winy. Aktualnie przebywają w areszcie.

Para nastolatków to degeneraci. Jessica od kilku lat sprawiała duże problemy wychowawcze. Dziewczyna nadużywała alkoholu, brała narkotyki i notorycznie wagarowała. Kiedy miała zaledwie 14 lat była uczennicą rzeszowskiego gimnazjum, w którym wywołała ogromny skandal. Mianowicie zamknęła się w szkolnej toalecie z dwoma starszymi od siebie uczniami, z którymi uprawiała seks. O sprawie było głośno, dowiedziała się o tym dyrekcja, a potem sąd rodzinny.

Za współudział i nakłanianie do zabójstwa grozi jej, tak samo jak Sebastianowi, do 25 lat więzienia.

Komentarze