Odchudzona MAGDA GESSLER podbija INSTAGRAM! Fani pominęli jeden istotny szczegół…

Magda Gessler jakiś czas temu przeszła na dietę. Fani z niecierpliwością wypatrują jej efektów, lecz tym razem mocno się przeliczyli.

Magda Gessler słynie z niezwykłego poczucia humoru. Restauratorka  chętnie rzuca żartami w mediach społecznościowych. Każdy, kto śledzi ją na Facebooku czy Instagramie, dobrze wie, że można się tam pośmiać.

Odchudzona Magda Gessler siedzi w oranżerii

Ostatnio celebrytka jeszcze raz rozbawiła, a nawet zaskoczyła swoich wiernych fanów. Chodzi o zdjęcie, którym pochwaliła się na Instagramie. Restauratorka siedzi na nim w swojej oranżerii. Uwagę przykuwa jej  odchudzona sylwetka. Gessler od dawna mówi, iż jest na diecie, więc jej obserwatorzy myśleli, że nowa sylwetka to zasługa nowych nawyków żywieniowych.

I kto by pomyślał ze wigilia jest zakilka dni … godz 9 z mojej oranzerii .. zdjęcie niego dnia kochani – napisała restauratorka pod zdjęciem.

To oryginalna pisownia.

Fani zasypali Magdę Gessler komplementami. Wielu z nich myślało, żecelebrytka rzeczywiście przeszła spektakularną metamorfozę.

Jestem pełna podziwu dla tego jak pani wyszczuplała.

Ale Pani wygląda… Wow!

Chudnie Pani w oczach – piszą w komentarzach.

Nie wszyscy uwierzyli w metamorfozę restauratorki. Zdaniem wielu internautów zdjęcie zostało poddane  obróbce graficznej. Czy rzeczywiście tak było? Tego nie wiadomo, ale  jedno jest pewne – zdjęcie zostało wykonane w 2012 roku. Przyznajcie się… Kto dał się nabrać?

Komentarze