Ogromna TRAGEDIA w rodzinie królewskiej! Cały świat ma ŁZY w oczach!

Ogromna tragedia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Cały świat ma łzy w oczach.

Brytyjska rodzina królewska to jeden z ulubionych tematów prasy bulwarowej. Zwłaszcza ta z wysp brytyjskich chętnie opisuje wszelkie poczynania członków rodziny królewskiej. Za sobą mamy już skandale z udziałem księcia Harry’ego czy jego żony Meghan. Teraz jednak sytuacja jest naprawdę dramatyczna.

Jak niegdyś powiedział jeden z członków rodziny królewskiej, to właśnie media zabiły księżną Dianę. Później książę Harry walczył z hejtem mediów na swoją żonę Meghan. Mimo to do ostatniej chwili prasa rozpisywała się o konflikcie dzielącym rodzinę królewską. Niestety wydarzyła się ogromna tragedia – syn Meghan i Harry’ego niestety nie…

spędza świąt ze swoim wujkiem, ciocią oraz prababcią Elżbietą II. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia Harry, Meghan i Archie spędzają w … Kanadzie.

-Decyzja o spędzeniu tego wyjątkowego czasu w Kanadzie pokazuje, jak ważna jest dla nich Wspólnota Narodów. [Meghan i Harry] spędzają czas w gronie kanadyjskich przyjaciół wraz ze swoim małym synkiem – czytamy w komunikacie Pałacu Buckingham.

Całej sprawy na pewno nie łagodzi księżna Meghan. Żona Harry’ego dolewa oliwy do ognia. Księżna Sussexu wprost oświadczyła, że nie odczuwa wsparcia ze strony rodziny męża. Z kolei oboje czują się silnie związani z Kanadą- Harry często tam bywał a Meghan mieszkała w Kanadzie aż 7 lat. Para zamierza jednak powrócić do Londynu już w styczniu. W całej podróży towarzyszy im ich 7-miesięczny synek Archie.

 

Fot. YT

Komentarze