Okazuje się, że w niektórych środowiskach MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN jest nieznana. Czy to jest możliwe?

Myślicie, że wszyscy znają Małgorzatę Rozenek-Majdan? Nic bardziej mylnego!

Małgorzaty Rozenek-Majdan chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W mediach zaistniała w 2012 roku, gdy została „Perfekcyjną panią domu”. Następnie pojawiła się jako jurorka w programie „Bitwa o dom”. W 2015 r. została prowadzącą w produkcji „Piekielny hotel”, a rok później programu „Projekt Lady”. Potem wzięła udział w pierwszej edycji programu „Azja Express”, gdzie wystąpiła u boku swojego męża, Radosława Majdana. Kolejnym krokiem w jej karierze był ich własny reality show „Iron Majdan”. Jej życie zawodowe jest mocno napięte.

Pomimo tego, Małgosia potrafi codziennie znaleźć czas dla swoich synów. Celebrytka często powtarza, jak ważne są dla niej jej dzieci. Właśnie dlatego jest dla niej bardzo ważna ich edukację.

Jednak okazuje się, że w niektórych środowiskach Rozenek-Majdan jest nieznana. W jednym z wywiadów Małgorzata opowiedziała o tym, jak reagują na jej widok koledzy synów.

Małgorzata często widuje kolegów Tadeusza i Stanisława. Mogłoby się wydawać, że wszyscy bardzo dobrze znają ją z pierwszych stron gazet. Jednak okazuje się, że znaczna większość znajomych jej pociech nie ma pojęcia, kim ona jest. W wywiadzie dla serwisu Plotek.pl gwiazda wyjawiła, jak reagują na jej widok.

„Moje dzieci z różnych powodów chodzą do szkoły francuskiej. To jest szkoła, która jednoczy w sobie około 40 narodowości – ludzi, którzy przyjeżdżają ze względu na pracę z różnych miejsc na świecie. Bardzo wielu kolegów moich synów zupełnie nie wie, kim jestem” – zdradziła Rozenek-Majdan.

Komentarze