OLEH z wyzywa MADZIĘ WÓJCIK od „k**rew”? MILEX wyznaje prawdę!VIDEO

Milex opublikował vloga, w którym opowiada całą prawdę o Olehu Riaszeńczewie. Chłopak jest  partnerem jego najbliższej przyjaciółki – Madzi Wójcik. Zdradził intymne szczegóły ich związku.

Madzia Wójcik wygrała poprzednią edycję Big Brothera. Niestety teraz zmaga się z poważnym problemem. Jej najbliższy przyjaciel Milex ponoć „oszukał ją i okradł”. Ponadto sugerował, że ukochany celebrytki – Oleh Riaszeńczew, wyżywa się na niej psychicznie i fizycznie. Teraz sprawa nabrała tempa. Przyjaciel celebrytki opowiedział wszystko w najnowszym vlogu.

Milex udostępnił vlog, w którym opowiada o konflikcie z Olehem. Wyjawił, że ich konflikt rozpoczął się w  momencie, w którym zauważył, że Ukrainiec ogranicza Madzię.

Celebryta odniósł się do zarzutów o kradzież i wykorzystywanie Madzi i Oleha. Zapewnił, iż to wszystko pomówienia, a Riaszeńczew manipuluje faktami i ukochaną. Ponoć uczestnik Big Brothera zamierza zamknąć Madzię w złotej klatce, a do tego wykorzystać jej sławę i korzystać z pieniędzy.

Milex zacytował nawet fragment SMS-ów Oleha do Madzi, gdy ta zasiedziała się u przyjaciół:

„K***wo, gdzie ty jesteś. Masz w tej chwili wracać.”

Ponoć wypowiedź ta podyktowana jest troską o Madzię i tym, że weszła w niedobry dla niej związek. Milex tłumaczy, że oskarżenia, które się pojawiły pod jego adresem to kłamstwo. 

Uważa, że Ukrainiec jest chorobliwie zazdrosny i ma problemy z agresją. potwierdza, że został przez niego pobity.

Czy sprawa trafi do sądu? Pewnie niedługo się to wyjaśni.

Komentarze