Olga Kalicka otwarcie o swoim stanie zdrowia. Gwiazda nie czuje się najlepiej!

Olga Kalicka to aktorka znana przede wszystkim z występów w serialach. 

Zagrała w „Na Wspólnej”, „Prawie Agaty”, „Plebanii” i „Niani” lecz największą sławę przyniosła jej rola Magdy w „Rodzince.pl”. Prywatnie zaś Olga jest narzeczoną Cezarego Nowaka. Ponadto w tym roku urodził im się syn Aleksy. Jak dotąd gwiazda chętnie opowiadała o pięknych doświadczeniach, które jej towarzyszą na co dzień. Promuje również produkty dla niemowląt, a także wszelkie niezbędniki młodych mam. Jednak niedawno Olga zdobyła się na szczere wyznanie, w którym ujawniła już nie tylko blaski, ale i cienie macierzyństwa. Nie wszystko jest takie różowe, jak się to pokazuje w social mediach. 

„Uwaga – Motywacja!! Będę z Wami szczera. Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne. Aleksy rośnie i potrzebuje 100% uwagi, do tego ja staram się wracać do pracy, co już pochłania sporo czasu.. zdrowie tez się posypało.. kręgosłup boli od dźwigania Aleksia, więc baaardzo ostrożnie trenuję, żeby nic nie pogorszyć. A do tego wszystkiego badania na nietolerancję pokarmowe, które mnie kompletnie załamały.. dziś mija szósty dzień diety eliminacyjnej i wiecie co… czuje się znacznie lepiej!!! I choć moje ciało wciąż domaga się pizzy to nie poddaje się! Wysyłam Wam baaaardzo dużo ciepła i dzielnie walczę!” – wyznała Olga Kalicka.

Aktorka odczuwa olbrzymie zmęczenie, stara się również wracać do formy. Kończąc ten długi i osobisty post skierowała pytanie do swoich fanów:

„A Ty z czym zmagasz się każdego dnia?”

Okazało się, że Oldze kibicują inne matki, które doskonale rozumieją jej trudności. Wspierają ją ciepłym słowem i zapewniają, że z pewnością jest najlepszą mamą pod słońcem. Mając tyle życzliwych osób wokół siebie trudno o zwątpienie!

Komentarze