Oliwia Bieniuk MUSI ZAPOMNIEĆ O STUDIACH! Za słabo się uczyła?!

Oliwia Bieniu staje się coraz bardziej popularna. Jednak nie za sprawą osiągnieć filmowych, a dzięki programowi rozrywkowemu, w którym bierze udział. Dziewczyna zdobył się na szczerość i opowiedziała o swojej edukacji.

Rosnąca popularność

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej przed laty aktorki, Anny Przybylskiej. Oliwia jako dziecko straciła swoją mamę. Anna Przybylska była uwielbiana i ceniona przez widzów. Występowała w serialach i w filmach fabularnych. Pilnie też strzegła swojej prywatności. Niestety lubiana aktorka zmarła na raka trzustki w wieku zaledwie 36 lat. Teraz jej córka, której Przybylska doczekała się ze związku z piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem, występuje w Tańcu z Gwiazdami.

Po maturze

Oliwa Bieniuk już jakiś czas temu ujawniła, że swoją przyszłość wiąże z filmem. Dziewczyna planowała zdawać do szkoły aktorskiej. Chciała być jak mama i występować w filmach i serialach. Oliwia Bieniuk ma za sobą pewne próby aktorskie. W tym roku dziewczyna zdawała maturę i bardzo stresowała się nadchodzącym egzaminem dojrzałości. O swojej przyszłości tak mówiła w rozmowie z Pudelkiem:

Chciałabym pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki.

Instagram/Oliwia Bieniuk

Co z tymi studiami?

Niestety Oliwia chyba będzie musiała zapomnieć o wymarzonych studiach. Na przeszkodzie staje jej matura. Bieniuk wyjaśniała w rozmowie z Pomponikiem:

Wszystko zdałam. Chciałam pójść na studia aktorskie, ale na aktorskie trzeba mieć rozszerzone polski, angielski i historię. Jej nie rozszerzałam, bo bym nie dała rady.

Na razie córka Anny Przybylskiej postanowiła sprawdzić się w tanecznym show. Trzymacie za nią kciuki?

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcia: Instagram/ Oliwia Bieniuk

Komentarze