Opozda na wakacjach w Turcji! Te zdjęcia podbijają Instagram!

Joanna Opozda, popularna aktorka, zdecydowała się na krótki wypoczynek w słonecznej Turcji. Wyjazd ten jest dla niej okazją do oderwania się od szarej codzienności, którą przez ostatnie miesiące cechowały różne trudności i wyzwania zarówno w życiu prywatnym, jak i związanym z wykańczaniem swojego nowego domu.

Aktorka opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z tureckiego wypoczynku, pozdrawiając swoich fanów i udostępniając piękne kadry z luksusowego kurortu w Antalyi. Wyraziła zachwyt nad urodą okolicy, wspaniałymi ogrodami, morzem i pysznym jedzeniem, które ma okazję tam degustować. Wyraziła również radość z faktu, że choć jest na miejscu zaledwie kilka godzin, już czuje, że nabiera pozytywnej energii.

Jednak to nie tylko odpoczynek jest powodem do radości Joanny Opozdy. Okazuje się, że część wyjazdu jest sponsorowana przez zagraniczny hotel, w ramach współpracy reklamowej, co dodatkowo cieszy aktorkę.

Podczas wakacyjnego pobytu, Joanna Opozda zdecydowała się również na sesję zdjęciową. Na jednym z opublikowanych kadrów pozuje w białej sukience maxi na tle bujnej roślinności i palm. Jej nienaganna sylwetka podkreślona jest przez prążkowany materiał, a letnią stylizację uzupełnia modna wiklinowa torebka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Zaskakującym elementem było pytanie Mateusza Banasiuka, kolegi z branży Joanny Opozdy, dotyczące autora profesjonalnych zdjęć. Może sugerował, że oprócz małego Vincenta, towarzyszy aktorce jeszcze ktoś inny? Na to pytanie Joanna Opozda odpowiedziała z uśmiechem i nutą sarkazmu, potwierdzając, że to Vincent jest autorem tych pięknych zdjęć.

Oto kolejna próba Joanny Opozdy na odcięcie się od problemów i naładowanie pozytywną energią w malowniczym otoczeniu tureckiego kurortu.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz ocenia weneckie stylizacje Polek! Na celowniku Kożuchowska i Lewandowska…

Komentarze