Ostateczne informacje. Zenkowi Martyniukowi pozostało zaledwie…

Pojwiły się najnowsze doniesienia na temat Zenka Martyniuka. Fani gwiazdora są w szoku. Nikt nie może uwierzyć. Są ostateczne informacje.

Zenon Martyniuk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w naszym kraju. Właściwie nikomu nie trzeba go przedstawiać. Znany jest nawet osobą stroniącym od muzyki disco polo. Lider zespołu Akcent podbił serca milionów Polaków. Niestety pojawiły się informacje, które zszokowały fanów.

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo. Praktycznie cała Polska zna hit „Przez twe oczy zielone”. Piosenkę śpiewała nawet nasza reprezentacja w piłce nożnej po awansie na Euro 2016. Ponadto któż z nas nie słyszał piosenek Martyniuka będąc na weselu  czy innej imprezie? Niestety przekazano informację, która zszokowała miliony fanów artysty. Jak się okazało Zenkowi pozostało już niewiele…

 

… butelek jego whiskey. Martyniuk podjął współpracę z firmą DMS Barrels tworząc specjalną linię produktową. W sumie producent wraz z Zenkiem stworzył limitowaną whiskey – tylko 257 butelek. Kooperacja ma związek z 30-leciem zespołu Akcent i obecności Zenka na estradzie . Whiskey nazywa się „Życie to są chwile” i aktualnie bardzo trudno nabyć choćby jedną butelkę. Fanów ogarnął smutek. Chcieli mieć tak nietuzinkową rzecz ich idola.

 

 

 

Jeszcze trochę, a będzie je można oglądać tylko na zdjęciach – butelek whisky Old Barrey dedykowanej dla Zenka Martyniuka zostało już tylko kilka kartonów. Dziękujemy za Wasze zainteresowanie, a już wkrótce… 😉 – napisała firma w komunikacie zamieszczonym na Facebooku.

możemy przeczytać w komunikacie firmy na Facebooku.

 

 

 

Komentarze