Oszust na Aribnb! Wydali 47 tysięcy na apartament, który nie istniał

apartament

Para z Wielkiej Brytani chciała spędzić swój urlop na Ibizie i w tym celu zarezerwowali apartament.

Małżeństwo opłaciło pobyt w luksusowym apartamencie za pośrednictwem platformy Airbnb. Jak się okazało obiekt, który wybrali był fikcją i nie istniał.

 

Ian i Denise mieli spędzić 2 tygodnie w apartamencie VIP na Ibizie. Obiekt miał być luksusowy i wyposażony we wszelkie udogodnienia takie jak np. wanna z hydromasażem. Atutem wybranej lokalizacji była także możliwość zakwaterowania ze zwierzętami. W przypadku pary były to dwa psy. W momencie przybycia na miejsce pod wskazany adres, wymarzony apartament nie istniał.

 

ZOBACZ TEŻ:Przerażająca sytuacja podczas biegu na 50 kilometrów! Biegacz został trafiony piorunem w (…)!

 

Małżeństwo straciło ponad 47 tys. złotych. Jak informuje CNN, oferta ta została prawdopodobnie stworzona z wykorzystaniem zdjęć ze strony internetowej kompleksu Las Boas. Do sprawy odniósł się przedstawiciel Airbnb- Charlie Urbanic. Przekazał on, że firma skontaktowała się z tymi ludźmi, aby przeprosić i zwrócić pieniądze. Ogłoszenie zostało usunięte ze strony.

Airbnb jest aplikacją, która została stworzona w 2008 roku by oferować zakwaterowania, a także samemu rezerwować wyjątkowe miejsca pobytu na całym świecie.

 

Źródło:wprost/pixabay

Komentarze