OTO nowa dziewczyna Wojewódzkiego?! Nikt się nie spodziewał!

Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to niewątpliwie najbardziej barwna postać polskiego show biznesu.  Dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, od wielu lat prowadzi swój autorski program w stacji TVN. Czy Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?! Ta informacja stała się powodem spekulacji zarówno wśród fanów celebryty, jak również dziennikarzy i fotoreporterów.

Kilka dni temu gwiazdor wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy go pozującego przez samochodem marki jeep. To co przykuło szczególną uwagę fanów to piękne, kobiece nogi w szpilkach, które wystawały z wnętrza auta. Fani dziennikarza są przekonani, że należą one do Anny Muchy – byłej partnerki Jakuba Wojewódzkiego. 

Zobacz też: Lekarze nie mają wątpliwości! To warzywo może uchronić cię przed rakiem piersi

Czy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znowu są parą?

Sprawa nie jest jednoznaczna, jednak fani przypuszczają, że Anna Mucha może ponownie spotykać się z Kubą. Jakiś czas temu na swoim Instastories zamieściła ankietę z pytaniem do fanów. Aktorka pytała obserwujących o to, czy powinna SPOTKAĆ SIĘ ZE SWOIM BYŁYM… 

Jakiś czas później zamieściła zdjęcie z Wojewódzkim. Dodała do tego wymowny komentarz:

Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją – skwitowała Anna Mucha.

Jakiś czas później zapytana przez dziennikarzy magazynu Party o swoją relację z Wojewódzkim, stwierdziła krótko:

Nie potwierdzam i nie zaprzeczam […] Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi – żartowała pani Ania. 

Wojewódzki o swojej dawnej miłości.

Największym atutem Ani okazało się to, że była znacznie dojrzalsza ode mnie. (…) Szybko zapadliśmy sobie w serca, szybko zamieszkaliśmy razem i szybko wyjechaliśmy na wspólne święta i sylwestra do Tajlandii, gdzie Muszka wcinała zapiekane muchy, grilowane karaluchy i szarańczę na parze. (…) Byliśmy małą, piekielnie ciepłą rodziną. Dwuosobową rodziną znajdującą ubaw w ganianiu się wokół kuchni niczym osobniki z mózgowym mankamentem- przyznał w swojej autobiograficznej książce „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia” dziennikarz.

Źródło: „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia”, Magazyn Party

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze