Oto zdjęcie Magdy Gessler sprzed lat! BĘDZIECIE W SZOKU

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądała Magda Gessler w przeszłości? Przychodzimy do was z wyjątkową niespodzianką. To fotografia polskiej celebrytki sprzed wielu lat. Okazuje się, że kilkanaście lat temu pani Magda nosiła rude włosy!

Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka. Sławę i sympatię telewidzów przyniósł jej program „Kuchenne rewolucje”.To również właścicielka wielu ekskluzywnych restauracji w naszym kraju, m. in. lokalu „AleGloria” czy „Słodki-słony” w Warszawie, „U Fukiera” czy restauracji „Polka”. 

Lara Gessler, córka pani Magdy podzieliła się z Internautami naprawdę wyjątkowym zdjęciem! Wrzuciła na swój Instagramowy profil fotografię rodzinną. Widzimy na nim znaną restauratorkę, która w objęciach trzyma małą córeczkę. 

Najbliższą sobotę spędzam w tym super składzie! Ta różowa – ruda pani to moja Mama @magdagessler_official a ten typek z tyłu to mój, najlepszy na świecie Brat @tadeusz_muller ! Kto ma starsze rodzeństwo – szczególnie brata – to wie o czym mówię. Za jakąś chwilę pochwałę się Wam owocami naszego sobotniego spotkania.
A tymczasem cichosza! P.S.To żółte, to ja – gdyby się ktoś nie domyślił – napisała w swoim poście Lara Gessler.

Poniżej prezentujemy fotografię pani Magdy i malutkiej Lary 🙂


Osoby, które obserwują profil Lary były zachwycone. Podzielili się swoimi przemyśleniami na temat załączonego w poście zdjęcia. 

„Pasje do gotowania posiadasz po Mamie. Myślę, że jesteście do siebie podobne nie tylko z wyglądu ale też osobowości i widoczna jest ta niezwykła więź która was łączy”, 

„Żółtek jest śliczny…mam podobną fotę z dzieciństwa,kto też ma podobną ręka w gorę?” – pisali w komentarzach obserwujący. 

Komentarze