Paulina Rzeźniczak podzieliła się radosną nowiną! Internauci są wniebowzięci!

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie, znani i lubiani w świecie show biznesu, zaskoczyli swoich fanów ogłoszeniem, że spodziewają się dziecka. Ta radosna nowina, choć długo starała się pozostać tajemnicą, w końcu została oficjalnie potwierdzona przez parę. Paulina Rzeźniczak podzieliła się swoimi uczuciami i przeżyciami w rozmowie z Pudelkiem.

Małżonkowie Rzeźniczakowie są jedną z tych par, które nie boją się dzielić swoim życiem prywatnym z fanami. Często na swoich mediach społecznościowych publikują romantyczne zdjęcia, celebrując swoją miłość. Jednak niektóre szczegóły swojego życia prywatnego starają się zachować dla siebie.

Wiadomość o ciąży Pauliny Rzeźniczak krążyła w sieci od pewnego czasu, a plotki na ten temat zostały jeszcze bardziej podsycane przez Magdalenę Stępień, byłą partnerkę Jakuba Rzeźniczaka. Modelka publicznie poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że wie o ciąży partnerki swojego byłego chłopaka od dawna. Choć Jakub i Paulina nie komentowali tych rewelacji, to w końcu postanowili ogłosić tę radosną nowinę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak (@jakubrzezniczak25)

Paulina Rzeźniczak, komentując swoje obecne samopoczucie, podkreśliła, że czuje się dobrze i zdrowo, choć ostatnie miesiące nie były łatwe. Wskazała, że początkowy okres ciąży jest zawsze pełen niepewności, dlatego postanowili zachować tę informację dla siebie przez pewien czas. Teraz, gdy przyszło im ogłosić ciążę, są szczęśliwi, choć nie byli pierwsi w tej sytuacji.

Paulina Rzeźniczak odniosła się również do faktu, że informacje o jej ciąży krążyły już wcześniej w sieci i zdradziła, że nie było to dla niej miłym doświadczeniem. Podkreśliła, że utrzymanie tajemnicy było dla nich ważne, ale niestety nie udało się to ze względu na zachowanie niektórych internautów i Magdaleny Stępień.

Na koniec rozmowy Paulina Rzeźniczak skierowała swoje życzenia do przyszłych mam oraz tych, którzy starają się o potomstwo. Wyraziła życzenia zdrowia i miłości dla przyszłych matek oraz wytrwałości, cierpliwości i wsparcia dla tych, którzy pragną mieć dzieci, podkreślając, jak ważne jest wzajemne wsparcie i miłość w tej ważnej życiowej decyzji.

Zobacz także: Hailey Bieber w nietypowej stylizacji! Fani są oczarowani!

Komentarze