Piasek W KOŃCU się przyznał, że jest…

przyznał

Wcześniej mogliśmy się tego tylko domyślać, dziś już wiemy, że to prawda. Andrzej Piaseczny, znany również jako Piasek przyznał, że jest…

Andrzej Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Nie wiemy jednak o nim zbyt wiele, ponieważ artysta bardzo strzeże swojego prywatnego życia.

Gwiazdor zrobił jednak ostatnio wyjątek i przyjął zaproszenie do udziału w popularnym programie TVN – „Uwaga, kulisy sławy”, w którym opowiedział nieco o swoim życiu. Pierwszym zaskoczeniem dla jego fanów z pewnością było to, że Piasek od kilku lat mieszka ze swoją mamą.

przyznał
Instagram

„Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról” – przyznaje Andrzej.

Piasek przyznał, że między nim a jego mamą, dosyć często dochodzi do starć, ponieważ obydwoje są koziorożcami. Postanowił też ujawnić jeden ze swoich największych sekretów. Nie dotyczy on jednak jego orientacji seksualnej, wokół której narosło już wiele plotek, tylko tego, że jest…

Jestem bałaganiarzem. Nie lubię brudu, ale bałagan uwielbiam” – zdradził Piasek.

Źródło: TVN

Zdjęcia: Instagram

Komentarze