Pierwsza twarz portalu dzieckoifigura.pl POSŁEM na Sejm RP!

Gwiazda znana głównie z roli w serialu “M jak miłość” postanowiła wystartować w wyborach do Sejmu. Można było pomyśleć, że brak podstawowej wiedzy na temat organu, którego chciałaby być członkiem, zdyskredytuje ją w oczach wyborców, ale… tak się jednak nie stało. Dominika Chorosińska startująca z List Prawa i Sprawiedliwości zasiądzie w sejmowej ławie.

Czas kampanii wyborczej nie jest łatwym okresem dla kandydatów. Szczególnie dla tych, którzy startują po raz pierwszy. Szczególnie wtedy, kiedy pozornie najłatwiejsze pytania sprawiają największe trudności. Z jednym z takowych musiała zmierzyć się popularna aktorka.

ZOBACZ: PIS TRACI WIĘKSZOŚĆ! ZNAMY OFICJALNE WYNIKI!

Kandydująca do Sejmu Chorosińska nie potrafiła podać dokładnej liczby posłów i senatorów, którzy zasiadają w odpowiednich organach ustawodawczych. Teraz jednak w rozmowie z portalem Wirtualna Polska zapewnia, że nadrobiła zaległości. Z drugiej jednak strony zaznacza, że ważniejsze jest to czy kandydat wywiązuje się ze złożonych obietnic. Jej zdaniem poseł powinien zrealizować to, do czego powołali go wyborcy. Elementarna wiedza ma tutaj znaczenie drugorzędne. Czy takie rozumowanie jest słuszne? Wynik wyborczy aktorki mówi, że…  tak.

Dominika Chorosińska szła do Sejmu z hasłem “Rodzina, tradycja, przyszłość”. Jej program jest odzwierciedleniem tych wartości. Zamierza jak najszybciej przystąpić do pracy i zacząć realizować swoje postulaty. 

Aktorka została obdarzona niemałym zaufaniem w swoim podwarszawskim okręgu. Startowała ona z okręgu nr 20, uzyskując 9 tys. głosów. Największe poparcie dla jej kandydatury popłynęło oczywiście z gminy Konstancin-Jeziorna, w której mieszka Dominika Chorosińska (z domu Figurska).

ZOBACZ: BIZNES TRUMPA W TURCJI! TAK WYGLĄDAJĄ JEGO POWIĄZANIA 

Jaki był jej sposób na sukces? Aktorka postawiła na kontakt  z wyborcami. Jak sama mówi – od początku kampanii spotykała się z ludźmi, co zaowocowało poselskim mandatem. 

Komentarze