Piłkarz reprezentacji Polski ma Koronawirusa! Są najnowsze informacje o jego stanie zdrowia!

Piłkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej cierpi na Koronawirus! Zbigniew Boniek przekazał informacje nt. jego stanu zdrowia.

 

Polski zawodnik Sampdorii za pośrednictwem  mediów społecznościowych przyznał, że czuje się dobrze. Jednak Bereszyński musi przejść kwarantannę w warunkach domowych. Jego leczenie będzie wyglądało podobnie do tego, jakie stosuje się przy zwykłej grypie.

Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu – poinformował za pośrednictwem Instagrama Bartosz Bereszyński.

To prawie normalne przy takim rozwoju wirusa. Bartek czuje się dobrze (sprawdzone)” – napisał na Twitterze odnosząc się  do stanu zdrowia Bartosza Bereszyńskiego prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Zespół Sampdoria Genua poinformował w piątek, że w drużynie łącznie pięciu zawodników cierpi na koronawirusa. Wszyscy oni uzyskali pozytywny wynik testu na koronawirusa. Klub zapowiedział, że zaprzestanie informowania o stanie zdrowia swoich piłkarzy. Jednocześnie zawodnicy mogą to robić we własnym zakresie.

Poza polskim obrońcą,  koronawirusa w klubie Sampdoria ma sześć innych osób. Są to piłkarze : Manolo Giabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Antonino La Gumina, Morten Thorsby, a także lekarz klubowy Amedeo Baldari. Według nieoficjalnych informacji na razie zdrowy pozostaje pomocnik Karol Linetty.

Rozgrywki Serie A są zawieszono do 3 kwietnia.

 

Komentarze