Piotr Fronczewski musiał ZREZYGNOWAĆ z PRACY! Aktor ma PROBLEMY ZDROWOTNE!

Piotr Fronczewski musiał zawiesić zdjęcia do serialu „Leśniczówka”, który jest emitowany na antenie TVP. Aktor choruje a miejsce Fronczewskiego w serialu miałby zająć gwiazdor z „Klanu”.

Problemy z sercem

Piotr Fronczewski należy do jednych z najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Ma na swoim koncie wiele wybitnych ról. Zagrał w ponad 120 produkcjach, takich jak: „Rodzina zastępcza”, „Akademia Pana Kleksa”, „Dzień świra”,” Znachor”. Piotr Fronczewski jest też doskonale znany z ról dubbingowych. Swojego głosu użyczał bohaterom filmów animowanych oraz gier komputerowych. Niestety aktor boryka się z problemami kardiologicznymi i przeszedł też już kilka operacji.

Zdrowie najważniejsze

Piotr Fronczewski przez problemy z sercem musiał zrezygnować ze zdjęć do serialu „Leśniczówka”. Jego miejsce zajmie prawdopodobnie Tomasz Stockinger, który gra też w serialu „Klan”. „Życie na gorąco” powołuje się na znajomą aktora i podaje:

Tomek poczuł się zaszczycony, że postawiono go w jednym rzędzie z Fronczewskim. Bardzo go ceni i nigdy nie krył, że chciałby grać takie role jak on. Wreszcie dostał taką możliwość. Zagranie roli stworzonej z myślą o Piotrze to dla niego ogromne wyzwanie i spełnienie wielkich marzeń

Jednak, gdy Stockinger zrezygnuje z roli w „Klanie” to może mieć kłopoty. Gdyby „Leśniczówka” szybko zniknęła z anteny, to aktor pozostanie na lodzie.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Piotr Fronczewski

 

Komentarze