Piotr Kraśko W TARAPATACH! Wpłynęło ZAWIADOMIENIE o POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA DO PROKURATURY

Piotr Kraśko znów ma problemy. Ostatnio okazało się, że popularny dziennikarz przez sześć lat prowadził auto bez prawa jazdy. Teraz na światło dzienne wypływają kolejne informacje.

Jazda bez uprawnień

Nieoczekiwanie wyszło na jaw, że Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy. Wszystko przez kontrolę drogową, do której doszło w kwietniu ubiegłego roku. Okazało się, że gwiazda TVN od sześciu lat siada „za kółkiem” bez uprawnień. Sprawa dla Piotra Kraśki skończyła się karą grzywny. Sąd wziął pod uwagę okoliczności łagodzące. Wówczas Kraśko w swoich mediach społecznościowych przepraszał ze łzami w oczach. Zachowywał się tak, jakby po raz pierwszy jechał bez prawa jazdy, a przecież jeździł tak przez sześć długich lat.

Potępienie gwiazdora

Prawicowe media potępiły zachowanie Piotra Kraśki. Natomiast władze stacji TVN nie widziały niczego nagannego w jego postępowaniu. Kraśko nie został nawet odsunięty od prowadzenia głównego wydania Faktów TVN. Dziennikarz zapłacił zasądzoną karę grzywny w wysokości 7,5 tysiąca złotych, co przy jego bardzo wysokich zarobkach jest kwotą po prostu śmieszną. Od tej pory dziennikarz nie siadał już za kierownicę swojego auta. Woził go szofer. Czesto tę rolę pełniła też zona Karolina Ferenstein-Kraśko

To nie koniec

Okazuje się, że to nie koniec kłopotów Piotr Kraśki. Według portalu TVP Info do Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Sprawa nie ma jednak związku z jazdą Kraśki bez uprawnień. Na razie Prokuratura nie chce ujawnić więcej szczegółów. Natomiast Super Express  podaje:

W przypadku K. chodzi o inne zachowania, wynikające m.in z publikacji medialnych, kiedy to dziennikarz miał prowadzić pojazdy, jeszcze zanim doszło do zdarzenia z kwietnia 2021 roku.

Źródło: Super Express, TVP Info

Zdjęcie: Instagram/ Piotr Kraśko

Komentarze