„PiSowskie bajeczki” – zobacz nowy spot wyborczy PSL!

Polskie Stronnictwo Ludowe opublikowało kolejny spot wyborczy. Nawiązano w nim do obietnic premiera Mateusza Morawieckiego.

Akcja spotu rozgrywa się w pokoju dziecięcym. Lektor w prześmiewczy sposób wypowiada się na temat obietnic wyborczych szefa polskiego rządu. Mowa jest o budowaniu polskich promów. W tym czasie na ekranie widzimy chłopca puszczającego papierowe statki w misce wypełnionej wodą. Wspomniano także o milionie elektrycznych samochodów, które zobrazowano zabawkowym pojazdem jeżdżącym po dywanie. Nie zabrakło także aluzji do stu tysięcy nowych mieszkań. Tu w oczy rzuca się obraz dziewczynki pochłoniętej zabawą przy domku dla lalek.

– Jak widać wielkie inwestycje pana premiera mogą się zmieścić w małym dziecięcym pokoju – komentuje lektor. Po czym dodał, że nikt tak jak pan premier nie potrafi Polakom opowiadać bajek. W tym czasie na ekranie widzimy… postać Pinokia. To oczywista sugestia ze strony autorów spotu, że premier Morawiecki nie dotrzyma obietnic wyborczych.

W drugiej części nagrania wypowiada się lider PSL. – Polska to nie plac zabaw, a polityka to poważna sprawa. Koniec kłótni, koniec pustych obietnic. Zadbamy o to, by każdą polską rodzinę było stać na własny kąt. By Polacy oddychali czystym powietrzem, a Państwo było gwarantem dostępnej służby zdrowia – przekonywał Władysław Kosiniak-Kamysz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=iMfNYZbVJTE

 

A Wy? Co sądzicie o spocie Polskiego Stronnictwa Ludowego?

Komentarze