Pokochaliśmy go za „Świat według Kiepskich”! ŚMIERTELNA choroba…

Dramatyczna choroba gwiazdora „Świata według Kiepskich”! Co dzieje się z aktorem?

Wszyscy fani serialu Świat według Kiepskich wstrzymali oddech! Chodzi o ich ekranowego ulubieńca. Miliony Polaków pokochały go za rolę, której nie da się zapomnieć. Jego bohater stał się kultową postacią serialu. Niestety poinformowano straszliwej chorobie!

Świat według Kiepskich to jedna z najstarszych produkcji Polsatu. Serial emitowany jest już od 1999 roku i nadal może liczyć na wiele milionów widzów przed telewizorami. Tym bardziej zasmuca fakt strasznej choroby jednego z głównych bohaterów. Bez niego nikt nie wyobraża sobie tego serialu. Jak się okazało ciężko chory jest…

Dariusz Gnatowski – serialowy Boczek. Ostatnio publicznie wyznał, że choruje na cukrzycę drugiego stopnia. Stara się jednak walczyć z chorobą.

Na kogo może liczyć aktor?

-Na żonę i córkę. Dzięki nim, tak naprawdę, wyszedłem na prostą. Węglowodany, czyli to, co łasuchy lubią najbardziej – ciasta i wszelkie słodkości. Jeśli chce się żyć, to zrezygnowanie ze słodyczy nie jest jakimś arcytrudnym przedsięwzięciem – mówił Gnatowski.

-Sport to za wielkie słowo. Uprawiam nordic walking, czyli chodzenie z kijami. Poza tym pływam w basenie i jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Odpowiednio dozowany ruch plus dieta sprawiły, że schudłem 25 kilogramów. Moja żona jest weganką. Gotuje dla siebie, a ja czasem z tego korzystam. Jemy wspólnie sałatki i warzywa. – dodał.

Komentarze