Policja zatrzymała EDYTĘ GÓRNIAK!

Edyta Górniak została zatrzymana przez policję. Piosenkarka, która w dzisiejszym odcinku My Way zdała egzamin na prawo jazdy, została zaskoczona przez policję. Po odebraniu dokumentu musiała poddać się kontroli drogowej. 

Edyta Górniak w wieku 47 lat zdecydowała się zdać egzamin na prawo jazdy. I to nie byle jak, bo przed kamerami TVN-u.

Stacja 30 października wyemitowała pierwszy odcinek My Way, który obejrzało ponad milion widzów. W ostatnich tygodniach mogliśmy śledzić, jak Edzia radzi sobie w roli kierowcy. Nie zabrakło również ciekawych opowieści z życia prywatnego gwiazdy.

W finałowym odcinku reality-show, które TVN pokazało dziś o godzinie 21.30, byliśmy świadkami długo wyczekiwanego wydarzenia, mianowicie państwowego egzaminu praktycznego na prawo jazdy, który Górniak zdała fenomenalnie.

Dokładnie dwa tygodnie po odebraniu prawa jazdy, Edyta Górniak wybrała się na pierwszą przejażdżkę. Piosenkarka pojechała do Krakowa, gdzie grała koncert otwierający jej zimowe tournee. Towarzyszami jej podróży byli instruktorzy z programu My Way, Dawid i Kamil, których zaprosiła na swój występ.
Podczas podróży nie zabrakło emocji. Górniak została zatrzymana przez policję i musiała poddać się kontroli trzeźwości. Na szczęście była to tylko formalność i gwiazda mogła jechać w dalszą podróż.

Komentarze