Policjantka spod Łodzi to MISTRZYNI ŚWIATA w fitness! Katarzyna Staśkowska idzie jak burza!

Katarzyna Staśkowska na co dzień pełni służbę jako policjantka w Łasku pod Łodzią. Jednak od kilku lat funkcjonariuszka pokochała fitness. W tej dyscyplinie osiąga niebywałe sukcesy. Została mistrzynią świata w fitness!

Twarda babka

Katarzyna Staśkowska od 5 lat trenuje fitness. Kobieta szybko zaczęła robić postępy i osiągać sukcesy. Ma talent, ale jest też bardzo pracowita i wytrwała. Taka postawa pozwoliło Staśkowskiej już w 2017 roku zdobyć srebrny medal na Mistrzostwach Polski. Niedługo później była jedną  najlepiej umięśnionych pań w Europie. Katarzyna Staśkowska szła jak burza i nadal to robi.

Mistrzyni w mundurze

Teraz Katarzyna Staśkowska została Mistrzynią Świata w fitness. Sportsmenka w rozmowie z dziennikiem Fakt, powiedziała:

Wciąż mam gęsią skórkę i dokładnie nie pamiętam wszystkiego, co się działo. Żyję jak we śnie.

Katarzyna Staśkowska wyjaśniała też jak wyglądały jej początki w tej wymagającej dyscyplinie sportu. Powiedziała:

Nie każdy, kto spróbuje swoich sił w tej dyscyplinie zostaje na dłużej. Niektórym to nie pasuje, nie łapią bakcyla, brakuje dyscypliny, systematyczności. Ja od pierwszych zawodów poczułam, że to mi sprawia frajdę.

Teraz zawodniczka chce trochę odpocząć i skupić się na pracy zawodowej. Mówiła:

Teraz odpoczynek, praca, patrole, a jesienią pewnie znów zacznę intensywnie trenować do kolejnych zawodów.

Facebook/Katarzyna Staśkowska

Ambitne plany

Katarzyna Staśkowska pragnie wystąpić w prestiżowych zawodach Mister Olimpia, w których brał udział Arnold Schwarzenegger. Policjantka z pod Łodzi chciałaby w przyszłości awansować z amatorów do sportu zawodowego. W rozmowie z Faktem tak mówiła o planach na przyszłość:

Trenuję, żeby zdobywać kolejne szczyty, przekraczać kolejne bariery. Chciałabym stanąć na podium  z orłem na piersi i usłyszeć hymn. Tej chwili i tych emocji nie można kupić za żadne pieniądze.

Facebook/Katarzyna Staśkowska

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Facebook/Katarzyna Staśkowska

Komentarze