Polska sportsmenka oberwała w twarz od rywalki! I to poza ringiem…

Boks jest sportem głównie kojarzonym z mężczyznami, jednak nie da się ukryć, że bardzo dużo kobiet decyduje się go trenować.

Polska jest reprezentowana w tej dyscyplinie przez mnóstwo pięknych zawodniczek. Jedną z nich jest Ewa Brodnicka. Ewa ma 35 lat, pochodzi z Nowego Dworu Mazowieckiego i ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Jest byłą mistrzynią Europy i obecną mistrzynią świata w federacji WBO, czyli jednej z najbardziej prestiżowych organizacji bokserskich. Teraz przyszedł czas na obronę tego tytułu. Jej rywalką będzie Edith Soledad Matthysse. Edith jest trudnym przeciwnikiem i nie jest łatwo przewidzieć w jakiej technice będzie walczyć. Dziś obydwie pięściarki stanęły oko w oko podczas ważenia.

Ewa Brodnicka to nie tylko bardzo dobra bokserka, ale też piękna kobieta, do której wzdycha mnóstwo mężczyzn. Tym razem postawiła na bardzo skąpy strój, który odsłaniał jej wyćwiczone ciało. Według wielu relacji, Polka była bardzo pewna siebie. 

Gdy Ewa i Edith zostały zważone przyszedł czas na spojrzenie sobie w oczy. Przez długi czas zawodniczki stanęły nieruchomo i wpatrywały się w siebie. Nagle Brodnicka zrobiła coś zupełnie nieoczekiwanego… i pocałowała swoją rywalkę w usta.

Niektórych ta sytuacja rozbawiła, innych zniesmaczyła, zaś pochodząca z Argentyny Edith Soledad Matthysse bardzo się zdenerwowała i bez chwili namysłu spoliczkowała Polkę. Ona nie pozostała dłużna i w ten sam sposób potraktowała Matthysse. Obecni na sali natychmiast rozdzielili zawodniczki. W związku z zaistniałą sytuacją możemy się spodziewać zaciętej walki na ringu. 

Komentarze