Poród trwał tylko 10 minut! Kobieta rodziła w Uberze!

Brytyjka miała wiele szczęścia. Akcja porodowa przebiegała wręcz błyskawicznie i miała miejsce w Uberze. Brakowało dosłownie chwili, a maluch na świat przyszedłby w aucie. W ostatnim momencie dojechano do szpitala. Kobieta urodziła na progu kliniki.

Poród w Uberze

Mieszkanka Londynu, Victoria White oczekiwała na narodziny swojego drugiego dziecka. Skurcze poczuła o godzinie trzeciej w nocy. Pracownicy szpitala, w którym miała urodzić , odradzili jej przyjazd do kliniki. Miała jeszcze poczekać w domu. Skurcze u niej następowały co 10 minut,a nie co siedem. Kobieta więc zaczekała.

Szalona jazda do szpitala

Jednak już niecałą godzinę później zaczęła się szalona jazda do kliniki. Akcja porodowa błyskawicznie nabrała tempa. W ciągu ośmiominutowej jazdy Uberem, kobiecie odeszły wody płodowe i zaczęła pojawiać się główka maluszka.

Na progu szpitala

Gdy kobieta weszła do szpitala, pojawił się skurcz i Victoria White urodziła córeczkę. Kobieta i jej mąż byli w szoku. Tak błyskawiczna akcja porodowa bardzo ich zaskoczyła. Są szczęśliwi, że wszystko zakończyło się dobrze. Na świat przyszła zdrowa dziewczynka.

Nagroda dla kierowcy

Victoria White poprzez media społecznościowe podziękowała dzielnemu kierowcy Ubera. Kobieta napisała:

„Chciałabym wynagrodzić kierowcę, ale aplikacja pozwala mi na zostawienie mi tylko 18,5 euro napiwku. Co ledwie starczy na sprzątanie samochodu! Jeśli znacie kogokolwiek z Ubera dajcie znać”

Następnie szczęśliwa mama edytowała wpis. Dodała, że skontaktowało się z nią szefostwo bera. Kierowca otrzyma 100 euro nagrody i zostanie też jedną z twarzy firmy.

źródło: radiozet.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze