Poszły na grzyby! Wróciły w szoku! Policja ostrzega!

Gdy wybieramy się na grzyby do lasu, zazwyczaj skupiamy się na poszukiwaniu grzybów, patrzymy pod nogi, a nie rozglądamy się wokół. To jednak błąd. Zwłaszcza kobiety powinny być szczególnie ostrożne.

Na grzyby

Zbieranie grzybów, spacerowanie samotnie po lesie może nie być do końca bezpieczne. Przekonały się o tym grzybiarki z okolic Tarnobrzega. Kobiety wybrały się do lasu i po pewnym czasie wzburzone i zszokowane zadzwoniły na policję. Przestraszone grzybiarki zgłosiły, że w lesie spotkały mężczyznę w masce. Człowiek ten nie miał nic na sobie. Był całkiem nagi. Twarz miał zasłoniętą, co wzbudziło jeszcze większe przerażenie u kobiet. Panie uciekły z lasu. Na miejsce przyjechała policja, jednak po ekshibicjoniście nie było już ani śladu. Policja przeszukała teren, przesłuchała kobiety. Panie niestety nie potrafiły za wiele powiedzieć o nagim mężczyźnie w masce, którego napotkały w lesie. Na szczęście ekshibicjonista nie wyrządził kobietom żadnej krzywdy.

Policja apeluje

Policja prosi, żeby kobiety ani dzieci same nie wybierały się do lasu. Najlepiej chodzić w większych grupkach. Tak jest bezpieczniej i wtedy czujemy się raźniej. Mundurowi mówią w jaki sposób mamy się zachować, gdy spotkamy ekshibicjonistę. Przeważnie taki człowiek nie jest agresywny i nie dąży do napaści czy do gwałtu. Ekshibicjoniście zależy tylko na wywołaniu przerażeniu u kobiet czy dzieci. Taki człowiek chce być zauważony i zwyzywany. Jeśli uciekamy z krzykiem, widząc takiego człowieka, to spełniamy jego fantazję seksualną. Właśnie o to mu chodzi. Gdy spotkamy ekshibicjonistę należy go zignorować, oddalić się  i wezwać policję.

Źródło: Gotujmy

Zdjęcie: Pexels

Komentarze