Poważne zarzuty Edyty Górniak w kierunku Cleo. O co poszło?

Afera Edyty Górniak i Cleo?!

Można śmiało stwierdzić, że Edyta Górniak zasłużyła na status diwy. To właśnie ona odniosła największy jak dotąd sukces Polski w Konkursie Eurowizji. W ciągu kilku lat była już jedną z najbadziej znanych piosenkarek, a utwory takie, jak „Dotyk” czy „Jestem kobietą” w zawrotnym tempie podbijały listy przebojów.

Nic dziwnego, że po kilku latach Górniak stała się autorytetem i nie pozwalała wejść sobie na głowę. Niektórzy znajomi z branży przekonali się, jak łatwo można zranić uczucia artystki i jak trudno później o przebaczenie. Tym razem padło na inną reprezentantkę Polski na Eurowizji – Cleo. Młodej wokalistce oberwało się za brak wdzięczności. Czym się ów brak objawił?

Na wstępie należy przypomnieć pewien incydent, który miał miejsce rok temu. Od tamtej pory Edyta Górniak pozostaje w niezgodzie z Donatanem. Producent bardzo uraził piosenkarkę łapiąc ją za pośladek. Gwiazda tak bardzo to przeżyła, że nie przyjęła Złotej Płyty za utwór „Andromeda”, który skomponowała wspólnie z wcześniej wspomnianym muzykiem. Zrezygnowała też z wykonywania tej piosenki.

Konflikt z Donatanem pogłębiła Cleo?

Ku zdziwieniu wszystkich Górniak stwierdziła, że konflikt z Donatanem pogłębiła Cleo. Jak do tego doszło? Otóż diwa nie może przeboleć tego, że załatwiła młodszej koleżance prace w TVP 2 i nie doczekała się wdzięczności. Edyta przedstawiła następującą wersję zdarzeń: zrezygnowała z pracy w „The Voice Kids” z powodu choroby mamy. Wówczas poleciła, aby zastąpiła ją Joanna Klepko, a ona przyjęła propozycję i nie raczyła za to podziękować. W związku z tym, że i Donatan, i Cleo zachowali się podle, Górniak odczuwa niesmak po nawiązanej z nimi współpracy.

Na reakcję Klepko nie trzeba było długo czekać. Natychmiast wystosowała oba oświadczenie, w którym zaznaczyła, że prawda była zupełnie inna. Muza Donatana zaznaczyła, że unika afer, nie sprzedaje mediom swojego życia prywatnego, chce tylko tworzyć muzykę. Mimo to czuje się niesłusznie posądzona o nietakt w kierunku Edyty. Przypomniała jej, że gdy tylko zaproponowano jej zajęcie miejsca Górniak, podziękowała jej za to na Instagramie, Facebooku, w wywiadach oraz za pośrednictwem wspólnego menadżera. Dodatkowo przygotowała dwa prezenty – jeden dla Edyty Górniak, drugi dla jej mamy wraz z życzeniami powrotu do zdrowia. Na koniec poprosiła rozgoryczoną artystkę, aby nie mieszała jej w swoje afery tylko zajęła się muzyką. Bo to potrafi robić najlepiej.

Cleo opublikowała też treść swoich oficjalnych podziękowań:

„Dziękuje Edi, że poleciłaś mnie do uczestnictwa w tej edycji, mam nadzieję że Cię nie zawiodę”

Być może Edyta Górniak przypomni sobie tę sytuację i jej złość nieco ustąpi.

 

Komentarze