PRAWDA o Woźniak-Starak wyszła na JAW! „Już tego nie ukrywa”

Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna nowe życie. Gdzie jest jej obrączka?

Agnieszka powoli staje na nogi po śmierci męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Płynął wtedy motorówką i przy wykonywaniu manewru wypadł z niej. Jego pasażerka przeżyła i dopłynęła do brzegu. Piotra niestety nie udało się uratować.

Milionera żegnało mnóstwo ludzi. Najpierw odbyła się msza żałobna, a drugiego dnia ciało złożono na terenie jego ukochanej posiadłości. Agnieszka Woźniak-Starak na razie zrezygnowała z pracy w telewizji. Czas wolny wykorzystuje na odpoczynek i regenerację sił, które utraciła. Cały czas może liczyć na rodzinę i przyjaciół.

Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna wszystko od nowa. Choć nigdy nie zapomni ukochanego męża, to możemy obserwować jak stara się wrócić do życia sprzed tych tragicznych wydarzeń. Dziennikarka ostatnio pojawiła się na festiwalu filmowym w Gdyni. Tam wyświetlono ostatnią produkcję jej wybranka. Gwiazda nie mogła powstrzymać łez wzruszenia, podobnie jak rodzice zmarłego.

Można było zauważyć, że Agnieszka zmieniła fryzurę: zdecydowała się na ścięcie grzywki, ponadto kolor jej włosów również zdaje się jest nieco inny. Uwagę przykuł też jeden, mały detal – Agnieszka nie nosi obrączki.

Niektórzy twierdzą, że nie oznacza to pogardy wobec zmarłego męża, lecz chęć rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Pewne wspomnienia są bardzo bolesne, lecz prezenterka nie odcina się od Piotra, gdyż nadal nosi pierścionek zaręczynowy przypominający jej o swoim ukochanym.

Komentarze