Propagandzista Putina RZUCIŁ KLĄTWĘ W TELEWIZJI! Kogo nazwał „DIABŁEM”?!

Czołowy propagandzista Kremla przeszedł samego siebie. Rzucił klątwę w jednym z programów telewizyjnych. Władimir Sołowjow nazwał „diabłem i złem wcielonym” prezydenta Ukrainy.

Oddany Putinowi

Władimir Sołowjow jest naczelnym propagandzistą Kremla. 59-letni prezenter rosyjskiego kanału Rossija1  jest ulubieńcem Władimira Putina. Prezydent Rosji może liczyć na jego oddanie, lojalność i jak się okazuje na rzucanie klątw przez niego. Sołowjow zawsze przyklaskuje poczynaniom Putina. Prezenter w prowadzi w propagandowej stacji cykl „Moskwa. Kreml. Putin”. Ostatnio do swojego programu” Wieczór z Sołowjowem” zaprosił ambasadora Rosji w Polsce.

Rzucił klątwę

Władimir Sołowjow w niemal każdej swojej wypowiedzi uderza w Ukrainę. Jego zachowanie jest bardzo emocjonalne. Wypowiada szokujące słowa, np: ” Trzeba trzymać but na gardle faszystów”. W taki sposób odniósł się do negocjacji pokojowych. Jednak teraz posunął się do czegoś, czego jeszcze nie było. Władimir Sołowjow rzucił klątwę na prezydenta Ukrainy. Prezenter krzyczał w programie telewizyjnym:

Przeklinam cię, tyś jest zwykły diabeł i zło wcielone! Nie, żyd!

Sołowjow mówił, że ukraińskim prezydentem nie należy negocjować, a trzeba go ścigać. Powiedział też, że Zełenski będzie ostatnim prezydentem Ukrainy. Stwierdził:

Po nim już jej nie będzie

Rosja walczy z Antychrystem

Władimir Sołowjow nazwał rząd Ukrainy „nazistowskim i satanistycznym”. Według prokremlowskiego prezentera Rosja walczy z Antychrystem. Władimir Putin zapewne sowicie nagradza oddanego prezentera za jego szokujące słowa. Sołowjow zalicza się do elity finansowej Rosji. Sankcje nałożone na Rosję odczuł na własnej skórze. Włoska Gwardia Finansowa  skonfiskowała dwie jego wille nad jeziorem Como. Są one warte 8 milionów euro.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Wladimir Putin

 

Komentarze