Przeszła niesamowitą zmianę! Kiedyś WAŻYŁA 130 KILO, dziś ma figurę modelki

przeszła

Przeszła niesamowitą zmianę! Kiedyś WAŻYŁA 130 KILO, dziś ma figurę modelki. Ewgenia Worobijowa udowodniła swoją postawą, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jej determinacja i zaangażowanie pozwoliły na zrzucenie nadmiaru kilogramów. 

 

Przeszła niesamowitą zmianę!

 

Ewgenia Worobijowa jeszcze kilka lat temu zmagała się z ogromną nadwagą. Rosjanka przez swoją wagę czuła się bardzo nieatrakcyjna. Miała świadomość, że ludzie wytykają ją palcami. Fakt, że stała się powodem do drwin sprawił, że zaczęła miewać stany depresyjne. Kobieta potwierdza, że ogromny wpływ na jej wagę miała również ciąża. 

 

 

 

„Nigdy nie byłam zbytnio chuda, ale nie byłam też gruba. To normalne, że przy pierwszej ciąży przytyłam. Problem pojawił się niedługo po urodzeniu drugiego dziecka. Nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze. Widziałam w nim tłuszcz, cellulit, moja skóra wyglądała jak skórka pomarańczy”- relacjonuje 31-letnia Ewgenia Worobijowa. 

 

 

 

 

Otyłośc i słabe samopoczucie sprawiły, że kobieta rozstała się z mężem. Ewgenia wspomina, że mąż zaczął ją bardzo źle traktować. Był opryskliwy, niemiły i po prostu chamski. Po pewnym czasie zdała sobie sprawę, że partner ma relację z inną kobietą. To był punkt zwrotny w jej życiu. 

 

 

 

„Kłamał, że nic ich nie łączy. Tłumaczył, że tylko z nią rozmawiał. Zaczął mnie obwiniać. Powiedział, że mam depresję poporodową i potrzebował od tej kobiety rad, jak ze mną postępować(…)Zdrada uświadomiła mi, że muszę coś zmienić w swoim życiu. To była prawdziwa rewolucja. Zdałam sobie sprawę, że to ja jestem najważniejsza. 
Zrozumiałam również, że jeśli chcę zmienić swoje życie, to muszę zacząć od siebie. Wyznaczyłam sobie cel – zrzucić 60 kilo”- wspomina Ewgenia.
31-latka przestała jeść mięsą. Nie jadła wędlin, ani kiełbas. Porzuciła też puste kalorie, które można znaleźć w chipsach, słodzonym popcornie i słodyczach. Każdego dnia chodziła na siłownię, zaczęła biegać. W dwa lata zrzuciła połowę swojej dawnej wagi. Wygląda teraz jak prawdziwa bogini! Nie wstydzi się swojego ciała i przekonuje inne Internautki do zmiany.

 

Źródło, zdjęcia: Instagram, Daily mail

Komentarze