Przeziębienia i inne choroby nie dotyczą Iwony Pavlović! Gwiazda ZDRADZA swoje patenty

Przed nami ostatnie dni ciepłej, słonecznej, złotej jesieni. Niedługo przyjdzie nam zmagać się z zimnem i deszczem. 

Rodzi się zatem pytanie: jak w taką pogodę uniknąć choroby? Zdaje się, że każdy w tym czasie kończy z bólem gardła, katarem i osłabieniem. Szczególnie narażeni bywają celebryci, którzy tyle czasu spędzają na imprezach, nie za wiele śpią i w ogóle żyją bardzo intensywnie. Tymczasem są wśród nich tacy, których wirusy omijają szerokim łukiem. Do tego zacnego grona należy największy taneczny autorytet w Polsce, czyli Iwona Pavlović. Tancerka zawsze jest w doskonałej formie i chętnie dzieli się swoją receptą na dobre zdrowie. Naszym zdaniem warto skorzystać z jej porad!

Iwona Pavlović ma 56 lat, lecz czas bardzo łagodnie się z nią obchodzi. Gwiazda może pochwalić się nie tylko dorobkiem artystycznym ale też nienagannym wyglądem oraz świetną kondycją. 

Okazuje się, że pani Iwona to wszystko zawdzięcza dobrym genom oraz kilku zdrowym nawykom. Co ciekawe, celebrytka nie robi niczego nadzwyczajnego, stara się raczej pamiętać o tradycyjnych metodach zapobiegania chorobom. Przede wszystkim skupia się na spożywaniu dużej ilości płynów, witaminy C oraz jedzeniu rosołu. Zdaniem Pavlović to skuteczniejsze niż najlepszy antybiotyk. 

Ponadto gwiazda radzi:

„Mam bardzo dobre zdrowie i często o tym mówię. Nie wiem, czy to przez geny, czy może przez to, że dbam o siebie, ale ja bardzo rzadko choruję i cieszę się z tego powodu. Nie wiem, kiedy byłam jakoś bardzo chora. Może zdarzył się jakiś katar albo lekka niemoc. Jem bardzo dużo czosnku i cytryny. Proszę robić wszystko, co mówiły nasze babcie i będzie dobrze. Ja nawet potrafię z przeziębienia nie leczyć się antybiotykiem, tylko brać taką gorącą kąpiel, która mi pomaga. Nie wolno wtedy wychodzić na zewnątrz, bo można się przeziębić jeszcze gorzej.”

Patrząc na Iwonę Pavlović zgodnie stwierdzamy, że warto jej rady wprowadzić w życie. W końcu jesień bez chorób będzie o wiele przyjemniejsza. 

Komentarze