Przyjaciółka Pawła Królikowskiego zdradziła, przez co przeszedł aktor. To szczere wyznanie zapiera dech w piersiach!

Jedna z przyjaciółek Pawła Królikowskiego zdradziła, przez co musiał przejść aktor. Wyjawiła również informacje o obecnym stanie zdrowia przyjaciela. Mało kto wie z czym mu się przyszło zmierzyć.

Paweł Królikowski jest znany z serialu „Ranczo”, emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Dużą popularność przyniosła mu także rola jurora w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety stan zdrowia aktora uniemożliwia mu pracę. 

Nieobecność artysty

Jak informuje portal „Pikio”, stan zdrowia Pawła Królikowskiego jest bardzo poważny i uniemożliwia jego powrót zarówno na plan serialu „Ranczo”, jak i na plan programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Twórcy tego drugiego programu, choć wspierają Pawła Królikowskiego, to jednak zmuszeni byli dokonać zmian w jury. Miejsce aktora ma zająć jeden z uczestników show, który wygrał poprzednią edycję.

Stan zdrowia Królikowskiego

Dobra przyjaciółka Pawła Królikowskiego, Katarzyna Skrzynecka została zapytana podczas rozdania Telekamer o stan zdrowia artysty. Zdradziła, że Królikowski cierpiał i zmagał się z różnymi dolegliwościami już od jakiegoś czasu, lecz nikt nie zdawał sobie z tego sprawy.

Podczas nagrywania poprzedniego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, Paweł Królikowski nie czuł się najlepiej. Katarzyna Skrzynecka przyznała, że już wtedy zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nakazano nawet wtedy przerwy w nagraniach programu, by mógł nieco odpocząć.

Skrzynecka wyjawiła również, że choć Królikowski bardzo cierpiał, to nie dawał tego po sobie poznać. Starał się uśmiechać i być pełnym radości, a pod tą maską ukrywał ból.

Cała redakcja życzy Pawłowi Królikowskiemu powrotu do zdrowia. Wierzymy, że uda mu się znaleźć w sobie siłę, by wygrać z chorobą. 

Komentarze