PRZYKRA decyzja lekarzy ws. gwiazdy „Ranczo”! Nocą…

Pojawiły się najnowsze informacje ws. stanu zdrowia gwiazdora „Ranczo”. Lekarze podjęli przykrą decyzję!

W sieci od kilku dni pojawiają się szczątkowe informacje na temat stanu zdrowia Pawła Królikowskiego. Gwiazdor serialu „Ranczo” kilka dni temu trafił do szpitala. Fani od tego momentu z ogromną uwagą śledzą losy serialowego „Kusego”. Do tego momentu przekazywane informacje były jednak bardzo lakoniczne. Jak donoszą źródła lekarze w nocy podjęli ostateczną i przykrą decyzję.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego był dotychczas opisywany szczątkowo. Setki tysięcy fanów nie mogło dowiedzieć się zbyt wiele na temat swojego ulubieńca. Wiadomo było tylko tyle, że aktor przebywa na odziale neurochirurgii. W nocy lekarze musieli podjąć bardzo trudną decyzję. Ostatecznie zdecydowali, że…

aktor pozostanie w szpitali napewno do końca świąt. Niestety Królikowski te święta spędzi w szpitalnym łóżku. Nie wiadomo także jak długo aktor będzie musiał pozostać w szpitalu.

Całe szczęście, że aktor może liczyć na wsparcie najbliższych. W szpitalu codziennie zjawia się jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Ponadto pojawiają się inni członkowie rodziny. Paweł ma więc ogromne wsparcie. Jednak wspierają go nie tylko bliscy, ale również fani. Wszyscy życzą jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Fot. Kadr z serialu Ranczo

Komentarze