Pudzian wziął ŚLUB?! Nie zgadniecie z…

wziął

Mariusz Pudzianowski wziął ślub i opublikował w sieci zdjęcie ze swoją żoną. Kim jest jego wybranka? Okazuje się, że to…

Na fali popularności

Mariusz Pudzianowski jest bardzo lubiany w naszym kraju, w którym ma ogromną rzeszę fanów. Były mistrz świata strongmanów a obecnie zawodnik MMA, bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, poprzez który ma szansę komunikować się ze swoimi wielbicielami. Ci, jak sam przyznaje, potrafią go nieźle zaskoczyć!

Animacje od fanów

Pudzian bardzo często dostaje od swoich fanów różne obrazki i fotomontaże, które chętnie pokazuje na swoim oficjalnym profilu w sieci. Ostatnio jeden z jego fanów zaskoczył sportowca i przysyłał mu zdjęcie… z jego ślubu. Animacja tak bardzo spodobała się Mariuszowi, że nazwał nawet swoją ukochaną – „Klara” a fotkę umieścił na Instagramie.

Pudzian przyznał, że najbardziej w dziewczynie podoba mu się to, że ma duże ręce, ponieważ…

„Jak wam się podoba moja Klara??;)))) cholera mają fantazję urwisy 0:1 punkt dla was tym razem. Grunt ze ma duże ręce to będzie robotna” – napisał przy fotomontażu.

Sportowiec nie zamierza na tym poprzestawać i zapowiada, że dalej będzie publikować prace, które przysyłają mu jego fani.

„PS. mam w rękawie jeszcze kilka rodzynków od młodych kibiców-fanów” – mówi Pudzianowski.

Życie prywatne Mariusza

Życie prywatne Mariusza jest owiane aurą tajemniczości i strongman nie zdradza zbyt wiele na temat swoich spraw uczuciowych. Mimo to Pudzian przyznał w jednym z wywiadów, że jego sprawy sercowe są bardzo poukładane i jest szczęśliwy.

Swojego życia prywatnego na użytek publiczny nie daję. To moja sprawa i nie lubię, jak ktoś mi zagląda za drzwi” – odpowiedział.

Kiedy dziennikarz zapytał go, czy jest już po ślubie, Mariusz odpowiedział:

„Jestem człowiekiem postępowym, idę do przodu i patrzę na statystyki. Teraz jest więcej rozwodów niż ślubów. Nie chcę podbijać tych złych statystyk„.

Jak wam się podoba Mariusz ze swoją animowaną ukochaną?

wziął
Instagram
wziął
IG

wziął

Źródło i zdjęcia: Instagram, Sportowe Fakty

Komentarze