Radosne wieści z brytyjskiego dworu. Będzie ŚLUB!

W rodzinie królewskiej ostatnio wiele się dzieje. Media donoszą o rzekomej trzeciej ciąży księżnej Kate.

Brytyjczycy zamartwiają się o stan zdrowia królowej Elżbiety II, a Harry i Meghan z dumą pokazują swojego syna Archiego. Teraz obserwatorzy brytyjskiego dworu mają kolejną okazję do radości, czyli zbliżający się ślub. Trzeba przyznać, że królewskie zaślubiny to za każdym razem wielkie wydarzenie, które z zapartym tchem śledzi cały świat. Przyszła para młoda dostała już błogosławieństwo od całej rodziny. Ale najważniejszy w tym wszystkim jest fakt, że zgodę na ślub wyraziła sama królowa. Bez błogosławieństwa od niej ceremonia mogłaby się nie odbyć.

Na ślubnym kobiercu już wkrótce stanie księżniczka Beatrycze oraz jej wybranek Edoardo Mapelli Mozzi. Zakochani są razem od około roku. Radosną nowiną podzieliła się ze światem siostra świeżo upieczonej narzeczonej, księżniczka Eugenia. To właśnie ona wykonała piękne zdjęcie przyszłej parze młodej.

Edoardo Mapelli Mozzi jest 36-letnim biznesmenem. Oświadczył się księżniczce we Włoszech. Ceremonia odbędzie się w 2020 roku. Narzeczeni wyrazili swoją radość, ekscytację i zapewnili, że z niecierpliwością oczekują na swój ślub.

Pod postem na Instagramie rodziny królewskiej mnóstwo ludzi pogratulowało księżniczce Beatrycze zaręczyn i życzyło szczęścia zarówno jej, jak i ukochanemu. Piękne gratulacje złożyła swojej siostrze księżniczka Eugenia.

My również przyłączamy się do życzeń i czekamy na kolejny królewski ślub. 

Komentarze